http://www.sportident.co.uk

A

John Brown Salford Harriers & AC 01:54:36
Gary Norgrove Wrecsam Tri Club 01:59:05
Duncan Harris City of Chester Triathlon Club 01:59:37
Neil Parry Clwydian Range Runners 02:00:59
Jez Brown Buckley RC 02:01:10
Peter Taylor Tattenhall Runners 02:02:40
Oliver Park Warrington AC 02:02:45
Kenny Begley City of Chester Triathlon Club 02:04:50
Robert Dunn Leeds & Bradford Tri Club 02:05:12
Ken Sutor Cheshire Hash House Harriers 02:05:50
Stephen Skates West Cheshire AC 02:05:54
Denis Duret Ellesmere Port RC 02:06:12
Simon Ellis Tattenhall Runners 02:06:53
Mike Hatton South Cheshire Harriers 02:07:12
Ian Lancaster Tattenhall Runners 02:08:17
Gary Thornton-Allen Pensby Road Runners 02:08:26
Vincent Van Woerkom City of Chester Triathlon Club 02:08:35
Richard Hayes Wrecsam Tri Club 02:08:47
Andrew Norgrove Wrexham AAC 02:09:17
Adair Broughton Helsby RC 02:11:01
Andy Staveley Burnden Road Runners 02:11:21
Graham Earlham Ellesmere Port RC 02:12:15
Andrew Clague West Cheshire AC 02:12:32
Neil Toner Wirral AC 02:13:01
Simon Fox Wirral AC 02:13:31
Chris Baynham-Hughes Helsby RC 02:14:17
Stuart Sharp Radcliffe AC 02:15:22
Pat Hudson South Cheshire Harriers 02:16:15
Simone Capponi Penny Lane Striders 02:16:25
David Sykes Tattenhall Runners 02:16:39
Neil Kelly Penny Lane Striders 02:17:20
Cliff Wyatt Cheshire Hash House Harriers 02:17:27
Ian Landucci Helsby RC 02:17:30
Stephen John Thompson Razzer's Runners 02:18:20
Chris Evans Wrexham AAC 02:18:58
Stephen Burthem Warrington AC 02:19:02
Nicky Lowe South Cheshire Harriers 02:19:04
Mark Smith Tattenhall Runners 02:20:25
Rob Stephenson Cheshire Hash House Harriers 02:20:49
Rob Jones City of Chester Triathlon Club 02:21:22
Gill Mead City of Chester Triathlon Club 02:21:30
Ruth Isaacs Pensby Road Runners 02:21:44
Jonathan Cole Ellesmere Port RC 02:21:45
Simon Greenwood City of Chester Triathlon Club 02:21:59
Maria Conaghan Penny Lane Striders 02:23:37
Robert Williams Liverpool RC 02:24:06
Tom Eagle City of Chester Triathlon Club 02:24:38
Don Haughton Razzer's Runners 02:24:39
Tim Bent Wrexham AAC 02:25:48
Michael Burns Ellesmere Port RC 02:25:49
Nicholas Holmes Tattenhall Runners 02:26:58
Andy Painter South Cheshire Harriers 02:27:57
Hamsin Hadziabdic Birkenhead AC 02:28:11
Stuart Hill Sunlight Runners 02:29:12
Mark Flanagan Sunlight Runners 02:29:18
Emily Dove Leeds & Bradford Tri Club 02:29:27
Alison Cole Ellesmere Port RC 02:29:37
David Sconce Helsby RC 02:30:09
Sarah Hammond Tattenhall Runners 02:31:47
Martin Quinn Wirral AC 02:31:48
Roy Traynor Ellesmere Port RC 02:32:23
Steve Riley Helsby RC 02:33:13
Jon Hateley DEE 02:33:42
Matthew Whitfield Ellesmere Port RC 02:34:05
Andy Robinson Helsby RC 02:35:15
Ruth Pryce South Cheshire Harriers 02:35:50
Kelvin Dickinson Wirral AC 02:36:18
Caroline Hall Sunlight Runners 02:36:18
Simon Kirby Holmfirth Harriers AC 02:36:28
Tim Murphy Spectrum Striders RC 02:36:34
Paul Lloyd Vale Royal AC 02:36:56
David York Tattenhall Runners 02:37:01
Chris Morgan City of Chester Triathlon Club 02:37:58
Richard Green Pensby Road Runners 02:38:08
Keith Brown Warrington RRC 02:38:49
Paul Jackson Cheshire Hash House Harriers 02:39:28
Lisa Grantham Wirral AC 02:39:40
Alistair McAuliffe Tattenhall Runners 02:39:53
Steve Hammond Tattenhall Runners 02:41:21
Charlie Rowlands South Cheshire Harriers 02:41:32
Thomas Burke Penny Lane Striders 02:42:04
Paul Clutterbuck Vale Royal AC 02:42:17
Mike McCabe Penny Lane Striders 02:42:53
Kate Lightfoot Tattenhall Runners 02:43:08
John Humphries Mysteruns of Abergele 02:44:42
Graham Schofield Chorley Harriers 02:45:24
Dave Oldfield Tattenhall Runners 02:45:37
Linda Jones Wrexham AAC 02:45:55
Kate Litherland City of Chester Triathlon Club 02:46:03
Anthony Hadfield South Cheshire Harriers 02:46:43
Joanne Edwards Vale Royal AC 02:48:21
Lee Brennan Sunlight Runners 02:48:33
Kath Stott Tattenhall Runners 02:48:36
Bob Benson West Cheshire AC 02:48:37
Alan Taylor Mysteruns of Abergele 02:48:42
Thomas Rutherford Capenhurst RC 02:48:59
Tarja Kinnunen Penny Lane Striders 02:49:40
Gordon Scholefield Pensby Road Runners 02:49:45
Andrew Durrant South Cheshire Harriers 02:50:45
Dawn Nunes West Cheshire AC 02:51:13
Mike Perchard West Cheshire AC 02:51:40
Shirley Staveley Burnden Road Runners 02:53:48
Alison Macdonald Ellesmere Port RC 02:53:52
Jackie Keasley Helsby RC 02:55:21
Stephen Webb Warrington RRC 02:55:38
Chris Lees Lymm Runners 02:56:42
Neil McIntyre West Cheshire AC 02:57:58
Julia Shrubb Cheshire Hash House Harriers 02:58:07
Rebecca Williams West Cheshire AC 03:01:41
Darryl Pickering West Cheshire AC 03:02:10
Tony Man Penny Lane Striders 03:02:27
Robert Webster Tattenhall Runners 03:02:44
Martin Hilton Tattenhall Runners 03:03:34
Brian Beattie West Cheshire AC 03:05:12
Alasdair Dyde South Cheshire Harriers 03:05:23
Ian Blakebrough Cheshire Hash House Harriers 03:05:50
Bill McDonnell Capenhurst RC 03:06:49
Barry Bright Penny Lane Striders 03:07:16
Helen Holden Warrington RRC 03:07:49
Julia Wrigglesworth Warrington RRC 03:07:50
Edward Lee Leeds & Bradford Tri Club 03:08:15
Helen MacVicker Leeds & Bradford Tri Club 03:08:15
David Feakes Helsby RC 03:08:25
Amanda Davies Tattenhall Runners 03:10:00
Jane Eardley Penny Lane Striders 03:11:39
Paul Cutler Billingham Marsh House Harriers & AC 03:12:53
Lorna Fewtrell South Cheshire Harriers 03:15:17
Janet Frost City of Chester Triathlon Club 03:15:49
Ian Golding Littlewoods Leggers 03:24:47
Iain Bell DEE 03:24:54
Joanne Dodd Wrecsam Tri Club 03:25:02
Martin Stirna South Cheshire Harriers 03:26:57
Lesley Feakes Helsby RC 03:27:04
Kathryn Chase City of Chester Triathlon Club 03:28:34
Sharon Basford Tattenhall Runners 03:30:10
Kathy Frankland Tattenhall Runners 03:30:12
Amy Durrant South Cheshire Harriers 03:32:20
Stephen Shaw Billingham Marsh House Harriers & AC 03:41:18
Polly Hadziabdic Birkenhead AC 03:47:38