skip navigation

Cheshire and Merseyside Schools Orienteering League

School Scores

Schools' League 2011-2012 School Scores
  School Team Sefton Park Reaseheath Eaton Park Speke Hall Waun y Llyn Arrowe Park Total Points
1 FALLIBROOME HS 1 25 25 25 25 25 25 150
2 SANDBACH S 1 24 24 23 24 24 23 142
3 FALLIBROOME HS 2 23 23 24 23 23 24 140
4 FALLIBROOME HS 3 21 21 22 21 22 21 128
5 BRIDGEWATER HS 1 22 22 21 19 20 22 126
6 FALLIBROOME HS 4 19 20 20 18 19 20 116
7 HELSBY HS 1 20 17 18 22 15 15 107
8 FALLIBROOME HS 5 17 18 17 16 16 17 101
9 BRIDGEWATER HS 2 16 19 16 15 14 18 98
10 SANDBACH S 2 10 12 19 20 17 14 92
11 MERCHANT TAYLORS 1 18 - 15 17 21 19 90
12 CHEADLE HULME SCH 1 12 13 10 13 18 13 79
13 FALLIBROOME HS 6 14 16 13 10 13 12 78
14 BRIDGEWATER HS 3 13 15 11 12 10 11 72
15 FALLIBROOME HS 7 - 14 12 - 9 9 44
15 FORMBY HS 1 - - 14 14 - 16 44
17 MERCHANT TAYLORS 2 15 - - - 12 8 35
18 10TH WARRINGTON WEST 1 11 - 8 - - 10 29
19 1ST KINNERTON SCOUTS 1 - - 9 - 11 - 20
20 SANDBACH S 3 - - - 9 7 - 16
21 FORMBY HS 2 - - 7 8 - - 15
22 TARPORLEY 1 - - - 11 - - 11
23 MERCHANT TAYLORS 3 - - - - 8 - 8

Event and Team Analysis

Sefton Park held on 2011-09-24
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
880

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:29:32 and achieved 880 points.

854

Saul Skirvin (B10) competing on LIGHT GREEN finished 2nd with a time of 00:30:26 and achieved 854 points.

774

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:33:33 and achieved 774 points.

750

Edward Harvey (B9) competing on ORANGE finished 1st with a time of 00:26:17 and achieved 750 points.

736

Bethany Sloan (G11) competing on LIGHT GREEN finished 15th with a time of 00:40:07 and achieved 736 points.

710

Nicholas Day (B11) competing on LIGHT GREEN finished 10th with a time of 00:36:38 and achieved 710 points.

4704 25
2 SANDBACH S 1
1000

Oliver Williams (B12) competing on GREEN finished 1st with a time of 00:32:28 and achieved 1000 points.

755

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 5th with a time of 00:34:26 and achieved 755 points.

720

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:27:22 and achieved 720 points.

714

Joe Reskelly (B10) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:36:25 and achieved 714 points.

700

Matthew Appleton (B9) competing on LIGHT GREEN finished 18th with a time of 00:42:12 and achieved 700 points.

699

Sam Pearson (B11) competing on GREEN finished 13th with a time of 00:51:08 and achieved 699 points.

4588 24
3 FALLIBROOME HS 2
697

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:37:17 and achieved 697 points.

685

Alannah Birtwistle (G13) competing on LIGHT GREEN finished 12th with a time of 00:37:54 and achieved 685 points.

683

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:38:03 and achieved 683 points.

675

Jonathan Bailey (B13) competing on LIGHT GREEN finished 6th with a time of 00:34:59 and achieved 675 points.

674

Edward de Sousa (B9) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:29:14 and achieved 674 points.

603

Joshua Pearson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 19th with a time of 00:43:05 and achieved 603 points.

4017 23
4 BRIDGEWATER HS 1
790

Alex Mansfield-Hickman (B10) competing on LIGHT GREEN finished 3rd with a time of 00:32:53 and achieved 790 points.

733

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 7th with a time of 00:35:27 and achieved 733 points.

629

William Mansfield-Hickman (B8) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:31:21 and achieved 629 points.

576

Ciaran Tranter (B10) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 00:45:05 and achieved 576 points.

484

Gregory Ridley (B9) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:20:22 and achieved 484 points.

455

Sarah Jackson (G8) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:24:17 and achieved 455 points.

3667 22
5 FALLIBROOME HS 3
589

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:33:30 and achieved 589 points.

560

Molly Warnke (G9) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:18:50 and achieved 560 points.

545

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:36:12 and achieved 545 points.

535

Pippa Wyer (G7) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:24:21 and achieved 535 points.

510

Adam Davies (B10) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:33:58 and achieved 510 points.

499

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 26th with a time of 00:52:01 and achieved 499 points.

3238 21
6 HELSBY HS 1
687

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 23rd with a time of 00:48:09 and achieved 687 points.

660

Charlotte King (G7) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:19:42 and achieved 660 points.

602

Evelyn Elmes (G8) competing on LIGHT GREEN finished 27th with a time of 00:54:54 and achieved 602 points.

426

Ben Jones (B7) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:25:55 and achieved 426 points.

379

Ed Webber (B7) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:29:06 and achieved 379 points.

  2754 20
7 FALLIBROOME HS 4
470

Kristian Birtwistle (B11) competing on ORANGE finished 8th with a time of 00:36:56 and achieved 470 points.

470

Ellen Wilkinson (G10) competing on LIGHT GREEN finished 28th with a time of 01:02:47 and achieved 470 points.

468

Finn Chapman (B7) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:23:37 and achieved 468 points.

454

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:24:21 and achieved 454 points.

450

Laura Harrington (G10) competing on LIGHT GREEN finished 30th with a time of 01:05:43 and achieved 450 points.

440

Harry Gold (B10) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:19:28 and achieved 440 points.

2752 19
8 MERCHANT TAYLORS 1
620

Callum Jones (B13) competing on GREEN finished 14th with a time of 00:52:23 and achieved 620 points.

455

Michael Hillesdon (B9) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:43:19 and achieved 455 points.

432

James Howe (B10) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:40:09 and achieved 432 points.

431

Laurence Duncan (B9) competing on ORANGE finished 15th with a time of 00:45:46 and achieved 431 points.

376

Tom Devling (B12) competing on LIGHT GREEN finished 29th with a time of 01:02:50 and achieved 376 points.

349

Michael Rumley (B9) competing on ORANGE finished 19th with a time of 00:56:34 and achieved 349 points.

2663 18
9 FALLIBROOME HS 5
418

Ben Amey (B8) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:23:36 and achieved 418 points.

409

Charli Baker (G10) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:24:08 and achieved 409 points.

401

Poppy Nathan (G10) competing on YELLOW finished 16th with a time of 00:24:32 and achieved 401 points.

400

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 21st with a time of 00:27:33 and achieved 400 points.

360

Theo Kent (B10) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:24:08 and achieved 360 points.

356

Felix Rich (B8) competing on YELLOW finished 22nd with a time of 00:27:41 and achieved 356 points.

2344 17
10 BRIDGEWATER HS 2
406

Daniel Warren (B10) competing on ORANGE finished 11th with a time of 00:42:43 and achieved 406 points.

404

Josh Corker (B9) competing on YELLOW finished 14th with a time of 00:24:25 and achieved 404 points.

399

Robert Hennessey (B10) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:43:29 and achieved 399 points.

380

Daniel Miller (B8) competing on YELLOW finished 18th with a time of 00:25:57 and achieved 380 points.

373

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 31st with a time of 01:09:44 and achieved 373 points.

348

Alex Mitchell (B10) competing on ORANGE finished 16th with a time of 00:49:51 and achieved 348 points.

2310 16
11 MERCHANT TAYLORS 2
329

Tom Hutchinson (B10) competing on ORANGE finished 17th with a time of 00:52:43 and achieved 329 points.

300

Tom Spencer (B10) competing on ORANGE finished 20th with a time of 00:57:41 and achieved 300 points.

273

Jacob Foster (B8) competing on YELLOW finished 33rd with a time of 00:36:09 and achieved 273 points.

273

Jack Blanchflower (B8) competing on YELLOW finished 33rd with a time of 00:36:09 and achieved 273 points.

252

Alex Head-Rapson (B10) competing on ORANGE finished 23rd with a time of 01:08:47 and achieved 252 points.

0

James Berkley (B8) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

1427 15
12 FALLIBROOME HS 6
353

Daniel Kite (B10) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:24:31 and achieved 353 points.

309

Alex Kavanagh (B7) competing on YELLOW finished 30th with a time of 00:35:41 and achieved 309 points.

309

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 29th with a time of 00:35:37 and achieved 309 points.

274

Angus Currie (B8) competing on YELLOW finished 32nd with a time of 00:36:03 and achieved 274 points.

178

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 36th with a time of 00:55:36 and achieved 178 points.

0

Pedro Felippe (B8) competing on WHITE finished 11th with a time of 01:06:53 and achieved 0 points.

1423 14
13 BRIDGEWATER HS 3
335

Jennifer Hodgson (G11) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:58:47 and achieved 335 points.

281

Chris Jackson (B10) competing on ORANGE finished 22nd with a time of 01:01:54 and achieved 281 points.

281

Abbie Llewellyn (G8) competing on YELLOW finished 35th with a time of 00:39:15 and achieved 281 points.

275

Morgan Dickinson (B8) competing on YELLOW finished 31st with a time of 00:35:48 and achieved 275 points.

0

Elliot Cosier (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Lewis Stanhope (B9) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

1172 13
14 CHEADLE HULME SCH 1
411

Harry Coleshill (B9) competing on YELLOW finished 8th with a time of 00:23:55 and achieved 411 points.

378

Theo Law (B8) competing on YELLOW finished 19th with a time of 00:26:08 and achieved 378 points.

370

Josh Lister (B10) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:23:27 and achieved 370 points.

0

Alex Benton (B8) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

    1159 12
15 10TH WARRINGTON WEST 1
392

Scott Tickle (B7) competing on YELLOW finished 23rd with a time of 00:28:08 and achieved 392 points.

368

Matthew Gettins (B7) competing on YELLOW finished 25th with a time of 00:29:59 and achieved 368 points.

316

Ben Skelland (B7) competing on YELLOW finished 28th with a time of 00:34:52 and achieved 316 points.

      1076 11
16 SANDBACH S 2
488

Tim Faulkner (B13) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 00:48:23 and achieved 488 points.

456

Raife Zissl (B8) competing on ORANGE finished 12th with a time of 00:43:14 and achieved 456 points.

0

Chris Horsefield (B7) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

      944 10
Reaseheath held on 2011-10-15
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
1000

Matthew Fellbaum (B9) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:21:23 and achieved 1000 points.

890

Tom Horton (B13) competing on GREEN finished 4th with a time of 00:28:04 and achieved 890 points.

758

Chris Chasty (B13) competing on GREEN finished 11th with a time of 00:32:57 and achieved 758 points.

713

Chris Ellen (B9) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:26:17 and achieved 713 points.

688

Edward Harvey (B9) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:27:13 and achieved 688 points.

688

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 5th with a time of 00:27:21 and achieved 688 points.

4737 25
2 SANDBACH S 1
1000

Oliver Williams (B12) competing on GREEN finished 1st with a time of 00:24:58 and achieved 1000 points.

866

Sam Pearson (B11) competing on GREEN finished 9th with a time of 00:31:44 and achieved 866 points.

750

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 1st with a time of 00:24:58 and achieved 750 points.

714

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:26:22 and achieved 714 points.

583

Joe Reskelly (B10) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:32:18 and achieved 583 points.

575

Alex Robinson (B8) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:32:36 and achieved 575 points.

4488 24
3 FALLIBROOME HS 2
661

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 7th with a time of 00:28:28 and achieved 661 points.

660

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 8th with a time of 00:28:30 and achieved 660 points.

640

Joshua Pearson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:29:24 and achieved 640 points.

628

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:29:56 and achieved 628 points.

625

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 12th with a time of 00:30:07 and achieved 625 points.

619

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:30:15 and achieved 619 points.

3833 23
4 BRIDGEWATER HS 1
603

William Mansfield-Hickman (B8) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:31:06 and achieved 603 points.

564

Elliot Cosier (B8) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:33:13 and achieved 564 points.

554

Matthew Kiely (B9) competing on ORANGE finished 8th with a time of 00:33:48 and achieved 554 points.

542

Alex Mansfield-Hickman (B10) competing on LIGHT GREEN finished 18th with a time of 00:34:42 and achieved 542 points.

533

Isabel Mitchell (G7) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:19:55 and achieved 533 points.

505

Josh Corker (B9) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:37:07 and achieved 505 points.

3301 22
5 FALLIBROOME HS 3
572

Saul Skirvin (B10) competing on LIGHT GREEN finished 15th with a time of 00:32:52 and achieved 572 points.

557

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:16:10 and achieved 557 points.

541

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 9th with a time of 00:34:38 and achieved 541 points.

533

Harvey Wigmore (B8) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:35:09 and achieved 533 points.

524

Oliver Harvey (B13) competing on GREEN finished 34th with a time of 00:47:39 and achieved 524 points.

503

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:17:56 and achieved 503 points.

3230 21
6 FALLIBROOME HS 4
500

Charles Streets (B8) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:16:06 and achieved 500 points.

495

Edward de Sousa (B9) competing on ORANGE finished 15th with a time of 00:37:50 and achieved 495 points.

493

Jonathan Bailey (B13) competing on LIGHT GREEN finished 19th with a time of 00:34:44 and achieved 493 points.

493

Angus Campbell (B13) competing on GREEN finished 36th with a time of 00:50:36 and achieved 493 points.

489

Ben Amey (B8) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:16:28 and achieved 489 points.

488

Luke Harrison (B9) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:16:31 and achieved 488 points.

2958 20
7 BRIDGEWATER HS 2
488

Ciaran Tranter (B10) competing on LIGHT GREEN finished 22nd with a time of 00:38:34 and achieved 488 points.

475

Abbie Llewellyn (G8) competing on YELLOW finished 10th with a time of 00:19:01 and achieved 475 points.

466

Daniel Miller (B8) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:17:16 and achieved 466 points.

464

Eleanor Parkins (G7) competing on YELLOW finished 19th with a time of 00:22:55 and achieved 464 points.

451

Katie Ledwith (G8) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:19:59 and achieved 451 points.

431

Gregory Ridley (B9) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:18:41 and achieved 431 points.

2775 19
8 FALLIBROOME HS 5
483

Anna Harrington (G11) competing on LIGHT GREEN finished 27th with a time of 00:44:17 and achieved 483 points.

457

Alannah Birtwistle (G13) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 00:41:16 and achieved 457 points.

455

Theo Kent (B10) competing on ORANGE finished 12th with a time of 00:36:11 and achieved 455 points.

446

Daniel Kite (B10) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:36:57 and achieved 446 points.

445

Luke Fletcher (B7) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:20:17 and achieved 445 points.

430

Ellen Wilkinson (G10) competing on LIGHT GREEN finished 32nd with a time of 00:49:46 and achieved 430 points.

2716 18
9 HELSBY HS 1
696

Evelyn Elmes (G8) competing on LIGHT GREEN finished 17th with a time of 00:34:24 and achieved 696 points.

657

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 00:36:28 and achieved 657 points.

479

Ben Jones (B7) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:18:49 and achieved 479 points.

372

Ed Webber (B7) competing on YELLOW finished 20th with a time of 00:24:10 and achieved 372 points.

355

Charlotte King (G7) competing on ORANGE finished 23rd with a time of 01:09:47 and achieved 355 points.

  2559 17
10 FALLIBROOME HS 6
428

Charles Whelan (B11) competing on ORANGE finished 16th with a time of 00:38:31 and achieved 428 points.

420

Adam Davies (B10) competing on ORANGE finished 17th with a time of 00:39:10 and achieved 420 points.

413

Laura Harrington (G10) competing on LIGHT GREEN finished 33rd with a time of 00:51:47 and achieved 413 points.

398

Anthony Gibbons (B8) competing on YELLOW finished 14th with a time of 00:20:16 and achieved 398 points.

395

Christopher Seed (B10) competing on LIGHT GREEN finished 31st with a time of 00:47:42 and achieved 395 points.

379

Jack Moody (B8) competing on YELLOW finished 16th with a time of 00:21:17 and achieved 379 points.

2433 16
11 BRIDGEWATER HS 3
430

Pranaya Kansakar (B9) competing on YELLOW finished 8th with a time of 00:18:44 and achieved 430 points.

407

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 30th with a time of 00:46:16 and achieved 407 points.

347

Sarah Jackson (G8) competing on YELLOW finished 23rd with a time of 00:25:56 and achieved 347 points.

336

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 34th with a time of 00:56:10 and achieved 336 points.

305

Joseph Saunders (B7) competing on YELLOW finished 26th with a time of 00:29:33 and achieved 305 points.

286

Ethan Hughes (B7) competing on YELLOW finished 27th with a time of 00:31:36 and achieved 286 points.

2111 15
12 FALLIBROOME HS 7
363

Fraser Mackintosh (B8) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:51:44 and achieved 363 points.

354

Alex Kavanagh (B7) competing on YELLOW finished 22nd with a time of 00:25:26 and achieved 354 points.

322

Ben Heginbotham (B7) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:28:03 and achieved 322 points.

321

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 25th with a time of 00:28:04 and achieved 321 points.

245

Felix Rich (B8) competing on YELLOW finished 28th with a time of 00:32:55 and achieved 245 points.

240

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 29th with a time of 00:33:37 and achieved 240 points.

1845 14
13 CHEADLE HULME SCH 1
361

Harry Coleshill (B9) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:22:15 and achieved 361 points.

351

Josh Lister (B10) competing on YELLOW finished 13th with a time of 00:20:12 and achieved 351 points.

293

Zack Michael (B11) competing on YELLOW finished 21st with a time of 00:24:11 and achieved 293 points.

      1005 13
14 SANDBACH S 2
505

Tim Faulkner (B13) competing on LIGHT GREEN finished 16th with a time of 00:33:51 and achieved 505 points.

245

Chris Horsefield (B7) competing on YELLOW finished 31st with a time of 00:36:54 and achieved 245 points.

245

Marcus Parrish (B7) competing on YELLOW finished 31st with a time of 00:36:54 and achieved 245 points.

0

Jack Burns (B8) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

0

Robert Powell (B8) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

0

James Ormerod (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

995 12
Eaton Park held on 2011-11-26
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
886

Matthew Fellbaum (B9) competing on GREEN finished 9th with a time of 00:39:53 and achieved 886 points.

880

Saul Skirvin (B10) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:33:17 and achieved 880 points.

831

Nicholas Day (B11) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:35:16 and achieved 831 points.

806

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 5th with a time of 00:36:21 and achieved 806 points.

750

Fraser Mackintosh (B8) competing on ORANGE finished 1st with a time of 00:24:00 and achieved 750 points.

747

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 6th with a time of 00:39:14 and achieved 747 points.

4900 25
2 FALLIBROOME HS 2
717

Molly Warnke (G9) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:28:09 and achieved 717 points.

711

Chris Ellen (B9) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:25:18 and achieved 711 points.

691

Edward de Sousa (B9) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:26:03 and achieved 691 points.

691

Tom Horton (B13) competing on GREEN finished 10th with a time of 00:40:57 and achieved 691 points.

686

Ellen Wilkinson (G10) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:48:32 and achieved 686 points.

638

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 12th with a time of 00:45:53 and achieved 638 points.

4134 24
3 SANDBACH S 1
747

Joe Reskelly (B10) competing on LIGHT GREEN finished 6th with a time of 00:39:14 and achieved 747 points.

714

Sam Pearson (B11) competing on GREEN finished 12th with a time of 00:43:34 and achieved 714 points.

705

George Farren (B10) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:41:31 and achieved 705 points.

686

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 10th with a time of 00:42:41 and achieved 686 points.

649

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:27:46 and achieved 649 points.

560

Matthew Kennerry-Ryan (B7) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:20:22 and achieved 560 points.

4061 23
4 FALLIBROOME HS 3
630

Edward Harvey (B9) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:28:33 and achieved 630 points.

596

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 9th with a time of 00:30:10 and achieved 596 points.

587

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 15th with a time of 00:49:53 and achieved 587 points.

546

Bethany Sloan (G11) competing on LIGHT GREEN finished 20th with a time of 01:00:59 and achieved 546 points.

542

Oliver Harvey (B13) competing on GREEN finished 22nd with a time of 00:52:11 and achieved 542 points.

519

Anna Harrington (G11) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 01:04:11 and achieved 519 points.

3420 22
5 BRIDGEWATER HS 1
575

Daniel Warren (B10) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:27:32 and achieved 575 points.

526

Sarah Jackson (G8) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:21:39 and achieved 526 points.

492

Robert Hennessey (B10) competing on ORANGE finished 11th with a time of 00:32:14 and achieved 492 points.

480

Katie Ledwith (G8) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:23:43 and achieved 480 points.

465

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 22nd with a time of 01:02:59 and achieved 465 points.

438

Ciaran Tranter (B10) competing on LIGHT GREEN finished 28th with a time of 01:06:53 and achieved 438 points.

2976 21
6 FALLIBROOME HS 4
504

Kristian Birtwistle (B11) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:31:28 and achieved 504 points.

504

Laura Harrington (G10) competing on LIGHT GREEN finished 27th with a time of 01:06:03 and achieved 504 points.

494

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:23:04 and achieved 494 points.

491

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 19th with a time of 00:59:41 and achieved 491 points.

484

Angus Currie (B8) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:37:15 and achieved 484 points.

463

Harvey Wigmore (B8) competing on ORANGE finished 19th with a time of 00:38:54 and achieved 463 points.

2940 20
7 SANDBACH S 2
547

Ewan Darlington (B7) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:20:51 and achieved 547 points.

473

Tim Faulkner (B13) competing on LIGHT GREEN finished 17th with a time of 00:56:17 and achieved 473 points.

449

Chris Horsefield (B7) competing on YELLOW finished 8th with a time of 00:25:22 and achieved 449 points.

431

Alex Robinson (B8) competing on ORANGE finished 23rd with a time of 00:41:42 and achieved 431 points.

431

James Ormerod (B8) competing on ORANGE finished 24th with a time of 00:41:43 and achieved 431 points.

389

James Thorne (B8) competing on ORANGE finished 29th with a time of 00:46:20 and achieved 389 points.

2720 19
8 HELSBY HS 1
854

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:43:40 and achieved 854 points.

581

Evelyn Elmes (G8) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 01:04:11 and achieved 581 points.

363

Charlotte King (G7) competing on YELLOW finished 21st with a time of 00:36:58 and achieved 363 points.

354

Ed Webber (B7) competing on YELLOW finished 13th with a time of 00:32:10 and achieved 354 points.

337

Ben Jones (B7) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:33:51 and achieved 337 points.

  2489 18
9 FALLIBROOME HS 5
415

Adam Davies (B10) competing on ORANGE finished 17th with a time of 00:38:14 and achieved 415 points.

408

Felix Rich (B8) competing on ORANGE finished 27th with a time of 00:44:14 and achieved 408 points.

399

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 28th with a time of 00:45:05 and achieved 399 points.

376

Pippa Wyer (G7) competing on YELLOW finished 20th with a time of 00:35:47 and achieved 376 points.

373

Charles Streets (B8) competing on ORANGE finished 31st with a time of 00:48:15 and achieved 373 points.

367

Charles Whelan (B11) competing on ORANGE finished 25th with a time of 00:43:09 and achieved 367 points.

2338 17
10 BRIDGEWATER HS 2
435

Callum Shaw (B10) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:36:25 and achieved 435 points.

419

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 29th with a time of 01:09:55 and achieved 419 points.

413

Chris Jackson (B10) competing on ORANGE finished 18th with a time of 00:38:22 and achieved 413 points.

376

William Mansfield-Hickman (B8) competing on LIGHT GREEN finished 31st with a time of 01:28:31 and achieved 376 points.

327

Isabel Mitchell (G7) competing on YELLOW finished 27th with a time of 00:41:06 and achieved 327 points.

318

Elliot Cosier (B8) competing on ORANGE finished 36th with a time of 00:56:36 and achieved 318 points.

2288 16
11 MERCHANT TAYLORS 1
470

Callum Jones (B13) competing on GREEN finished 30th with a time of 01:00:10 and achieved 470 points.

435

Tom Devling (B12) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 01:01:16 and achieved 435 points.

425

James Howe (B10) competing on ORANGE finished 15th with a time of 00:37:19 and achieved 425 points.

353

Jack Blanchflower (B8) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:28:54 and achieved 353 points.

318

Tom Spencer (B10) competing on ORANGE finished 33rd with a time of 00:49:47 and achieved 318 points.

215

Michael Rumley (B9) competing on ORANGE finished 49th with a time of 01:23:56 and achieved 215 points.

2216 15
12 FORMBY HS 1
556

Cassie Bradshaw (G7) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:24:09 and achieved 556 points.

387

Charlie Blanchard (B11) competing on ORANGE finished 22nd with a time of 00:40:57 and achieved 387 points.

361

Mathew Clarkson (B11) competing on ORANGE finished 26th with a time of 00:43:53 and achieved 361 points.

221

Ben Hood (B7) competing on YELLOW finished 40th with a time of 00:51:42 and achieved 221 points.

198

Millie Craggs (G7) competing on YELLOW finished 51st with a time of 01:08:08 and achieved 198 points.

186

Gemma Skellern (G8) competing on YELLOW finished 47th with a time of 01:01:10 and achieved 186 points.

1909 14
13 FALLIBROOME HS 6
356

Finn Chapman (B7) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:32:01 and achieved 356 points.

321

Luke Fletcher (B7) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:35:31 and achieved 321 points.

305

Charli Baker (G10) competing on ORANGE finished 38th with a time of 00:59:01 and achieved 305 points.

286

Ben Amey (B8) competing on YELLOW finished 18th with a time of 00:35:33 and achieved 286 points.

284

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 26th with a time of 00:40:07 and achieved 284 points.

266

Poppy Nathan (G10) competing on ORANGE finished 42nd with a time of 01:07:39 and achieved 266 points.

1818 13
14 FALLIBROOME HS 7
248

Daniel Kite (B10) competing on ORANGE finished 40th with a time of 01:03:55 and achieved 248 points.

235

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 30th with a time of 00:43:16 and achieved 235 points.

226

Luke Harrison (B9) competing on YELLOW finished 32nd with a time of 00:45:08 and achieved 226 points.

223

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 38th with a time of 00:51:17 and achieved 223 points.

223

Ben Heginbotham (B7) competing on YELLOW finished 38th with a time of 00:51:17 and achieved 223 points.

191

Jack Moody (B8) competing on YELLOW finished 42nd with a time of 00:53:14 and achieved 191 points.

1346 12
15 BRIDGEWATER HS 3
297

Sam Parry (B7) competing on YELLOW finished 23rd with a time of 00:38:28 and achieved 297 points.

287

Ethan Hughes (B7) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:39:41 and achieved 287 points.

276

Daniel Miller (B8) competing on ORANGE finished 41st with a time of 01:05:14 and achieved 276 points.

251

Robbie Giles (B7) competing on YELLOW finished 33rd with a time of 00:45:31 and achieved 251 points.

194

Eoin Kiddle (B8) competing on YELLOW finished 41st with a time of 00:52:39 and achieved 194 points.

  1305 11
16 CHEADLE HULME SCH 1
423

Theo Law (B8) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:24:08 and achieved 423 points.

394

Zack Michael (B11) competing on ORANGE finished 20th with a time of 00:40:15 and achieved 394 points.

387

Teddy Baines (B11) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:40:56 and achieved 387 points.

      1204 10
17 1ST KINNERTON SCOUTS 1
330

SIAN ABBOTT (G8) competing on YELLOW finished 16th with a time of 00:34:31 and achieved 330 points.

325

NINA JONES (G8) competing on ORANGE finished 39th with a time of 01:02:07 and achieved 325 points.

228

JAMIE SWANTON (B7) competing on YELLOW finished 37th with a time of 00:49:51 and achieved 228 points.

168

KIERAN VICKERY (B9) competing on YELLOW finished 46th with a time of 01:00:40 and achieved 168 points.

    1051 9
18 10TH WARRINGTON WEST 1
258

Matthew Gettins (B7) competing on ORANGE finished 46th with a time of 01:18:20 and achieved 258 points.

199

Ben Skelland (B7) competing on YELLOW finished 43rd with a time of 00:57:31 and achieved 199 points.

197

Aaron McKenna (B7) competing on YELLOW finished 44th with a time of 00:57:38 and achieved 197 points.

197

Aidan Carroll (B7) competing on YELLOW finished 44th with a time of 00:57:38 and achieved 197 points.

    851 8
19 FORMBY HS 2
186

Tom Peacock (B7) competing on YELLOW finished 48th with a time of 01:01:29 and achieved 186 points.

181

Cerys Williams (G8) competing on YELLOW finished 50th with a time of 01:03:13 and achieved 181 points.

0

George Bond (B7) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

0

Katie Gilchrist (G7) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

    367 7
Speke Hall held on 2012-01-21
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
1043

Matthew Fellbaum (B9) competing on GREEN finished 7th with a time of 00:26:34 and achieved 1043 points.

968

Tom Horton (B13) competing on GREEN finished 3rd with a time of 00:22:53 and achieved 968 points.

910

Edward de Sousa (B9) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:29:25 and achieved 910 points.

880

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:26:47 and achieved 880 points.

864

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:27:17 and achieved 864 points.

815

Joshua Pearson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 8th with a time of 00:28:56 and achieved 815 points.

5480 25
2 SANDBACH S 1
1000

Oliver Williams (B12) competing on GREEN finished 1st with a time of 00:22:09 and achieved 1000 points.

877

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 2nd with a time of 00:26:54 and achieved 877 points.

858

Sam Pearson (B11) competing on GREEN finished 11th with a time of 00:28:23 and achieved 858 points.

721

George Farren (B10) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:32:44 and achieved 721 points.

703

Matthew Appleton (B9) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:17:37 and achieved 703 points.

660

Joe Reskelly (B10) competing on LIGHT GREEN finished 18th with a time of 00:35:43 and achieved 660 points.

4819 24
3 FALLIBROOME HS 2
787

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 10th with a time of 00:29:58 and achieved 787 points.

779

Christopher Seed (B10) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:30:15 and achieved 779 points.

768

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 12th with a time of 00:30:41 and achieved 768 points.

705

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 16th with a time of 00:33:25 and achieved 705 points.

693

Bethany Sloan (G11) competing on LIGHT GREEN finished 20th with a time of 00:38:39 and achieved 693 points.

656

Edward Harvey (B9) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:18:51 and achieved 656 points.

4388 23
4 HELSBY HS 1
1058

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 5th with a time of 00:28:20 and achieved 1058 points.

868

Edward Calow (B11) competing on GREEN finished 10th with a time of 00:28:05 and achieved 868 points.

791

Evelyn Elmes (G8) competing on LIGHT GREEN finished 19th with a time of 00:37:55 and achieved 791 points.

560

Ben Jones (B7) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:12:51 and achieved 560 points.

437

Charlotte King (G7) competing on YELLOW finished 14th with a time of 00:19:25 and achieved 437 points.

259

Ed Webber (B7) competing on YELLOW finished 35th with a time of 00:27:46 and achieved 259 points.

3973 22
5 FALLIBROOME HS 3
613

Anna Harrington (G11) competing on LIGHT GREEN finished 27th with a time of 00:43:43 and achieved 613 points.

600

Chris Ellen (B9) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:20:37 and achieved 600 points.

593

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:20:53 and achieved 593 points.

568

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 8th with a time of 00:21:47 and achieved 568 points.

520

Harvey Wigmore (B8) competing on ORANGE finished 16th with a time of 00:23:47 and achieved 520 points.

516

Fraser Mackintosh (B8) competing on ORANGE finished 17th with a time of 00:23:58 and achieved 516 points.

3410 21
6 SANDBACH S 2
607

Niall Pole (B10) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 00:38:49 and achieved 607 points.

602

Ewan Darlington (B7) competing on ORANGE finished 11th with a time of 00:23:02 and achieved 602 points.

590

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:20:58 and achieved 590 points.

529

Alex Robinson (B8) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:23:25 and achieved 529 points.

512

Tim Faulkner (B13) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 00:41:51 and achieved 512 points.

437

George Southern (B7) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:16:30 and achieved 437 points.

3277 20
7 BRIDGEWATER HS 1
710

Alex Mansfield-Hickman (B10) competing on LIGHT GREEN finished 15th with a time of 00:33:12 and achieved 710 points.

558

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 25th with a time of 00:42:18 and achieved 558 points.

553

William Mansfield-Hickman (B8) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:22:24 and achieved 553 points.

552

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 26th with a time of 00:42:43 and achieved 552 points.

440

Jennifer Hodgson (G11) competing on ORANGE finished 26th with a time of 00:28:07 and achieved 440 points.

426

Elliot Cosier (B8) competing on ORANGE finished 28th with a time of 00:29:02 and achieved 426 points.

3239 19
8 FALLIBROOME HS 4
497

Molly Warnke (G9) competing on ORANGE finished 23rd with a time of 00:27:53 and achieved 497 points.

496

Kristian Birtwistle (B11) competing on ORANGE finished 9th with a time of 00:21:56 and achieved 496 points.

478

Angus Currie (B8) competing on ORANGE finished 18th with a time of 00:25:53 and achieved 478 points.

470

Daniel Kite (B10) competing on ORANGE finished 12th with a time of 00:23:11 and achieved 470 points.

460

Pippa Wyer (G7) competing on YELLOW finished 8th with a time of 00:18:27 and achieved 460 points.

459

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:15:40 and achieved 459 points.

2860 18
9 MERCHANT TAYLORS 1
526

Michael Hillesdon (B9) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:23:30 and achieved 526 points.

461

Tom Spencer (B10) competing on ORANGE finished 15th with a time of 00:23:37 and achieved 461 points.

456

Laurence Duncan (B9) competing on ORANGE finished 20th with a time of 00:27:09 and achieved 456 points.

411

Michael Rumley (B9) competing on ORANGE finished 30th with a time of 00:30:05 and achieved 411 points.

382

Tom Hutchinson (B10) competing on ORANGE finished 27th with a time of 00:28:33 and achieved 382 points.

353

Alex Head-Rapson (B10) competing on ORANGE finished 32nd with a time of 00:30:49 and achieved 353 points.

2589 17
10 FALLIBROOME HS 5
456

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:15:46 and achieved 456 points.

404

Charles Whelan (B11) competing on ORANGE finished 19th with a time of 00:27:00 and achieved 404 points.

401

Charles Streets (B8) competing on ORANGE finished 33rd with a time of 00:30:53 and achieved 401 points.

395

Luke Harrison (B9) competing on ORANGE finished 34th with a time of 00:31:21 and achieved 395 points.

387

Adam Davies (B10) competing on ORANGE finished 25th with a time of 00:28:06 and achieved 387 points.

381

Luke Fletcher (B7) competing on YELLOW finished 13th with a time of 00:18:54 and achieved 381 points.

2424 16
11 BRIDGEWATER HS 2
409

Sarah Jackson (G8) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:17:36 and achieved 409 points.

398

Chris Jackson (B10) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:27:21 and achieved 398 points.

389

Alex Mitchell (B10) competing on ORANGE finished 24th with a time of 00:27:58 and achieved 389 points.

381

Robbie Giles (B7) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:18:52 and achieved 381 points.

378

Daniel Miller (B8) competing on ORANGE finished 38th with a time of 00:32:44 and achieved 378 points.

372

Daniel Warren (B10) competing on ORANGE finished 29th with a time of 00:29:16 and achieved 372 points.

2327 15
12 FORMBY HS 1
550

Charlie Blanchard (B11) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:19:49 and achieved 550 points.

410

Timothy Nelson (B8) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:15:39 and achieved 410 points.

356

Cassie Bradshaw (G7) competing on YELLOW finished 28th with a time of 00:23:48 and achieved 356 points.

321

Sam Grieveson (B7) competing on YELLOW finished 25th with a time of 00:22:29 and achieved 321 points.

280

Alfie Blanchard (B7) competing on YELLOW finished 30th with a time of 00:25:39 and achieved 280 points.

251

Katie Gilchrist (G7) competing on YELLOW finished 41st with a time of 00:33:52 and achieved 251 points.

2168 14
13 CHEADLE HULME SCH 1
867

James Stott (B10) competing on LIGHT GREEN finished 3rd with a time of 00:27:12 and achieved 867 points.

449

Harry Coleshill (B9) competing on ORANGE finished 22nd with a time of 00:27:36 and achieved 449 points.

376

Sam Leather (B8) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:17:06 and achieved 376 points.

160

Theo Law (B8) competing on YELLOW finished 44th with a time of 00:40:16 and achieved 160 points.

159

Jonathan Abraham (B8) competing on YELLOW finished 45th with a time of 00:40:32 and achieved 159 points.

150

Alex Lewis-Booth (B8) competing on YELLOW finished 47th with a time of 00:42:42 and achieved 150 points.

2161 13
14 BRIDGEWATER HS 3
358

Callum Shaw (B10) competing on ORANGE finished 31st with a time of 00:30:30 and achieved 358 points.

349

Katie Ledwith (G8) competing on YELLOW finished 19th with a time of 00:20:38 and achieved 349 points.

349

Sam Parry (B7) competing on YELLOW finished 20th with a time of 00:20:41 and achieved 349 points.

348

Isabel Mitchell (G7) competing on YELLOW finished 29th with a time of 00:24:25 and achieved 348 points.

327

Robert Hennessey (B10) competing on ORANGE finished 39th with a time of 00:33:20 and achieved 327 points.

286

Gregory Ridley (B9) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:22:25 and achieved 286 points.

2017 12
15 TARPORLEY 1
869

Sean Pickering (B11) competing on GREEN finished 9th with a time of 00:28:03 and achieved 869 points.

660

James Gibbon (B10) competing on ORANGE finished 1st with a time of 00:16:30 and achieved 660 points.

393

Hannah Ravenswater (G11) competing on ORANGE finished 35th with a time of 00:31:30 and achieved 393 points.

      1922 11
16 FALLIBROOME HS 6
363

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:19:49 and achieved 363 points.

340

Anthony Gibbons (B8) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:18:52 and achieved 340 points.

323

Ben Amey (B8) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:19:55 and achieved 323 points.

251

Finn Chapman (B7) competing on YELLOW finished 36th with a time of 00:28:39 and achieved 251 points.

243

Pedro Felippe (B8) competing on YELLOW finished 31st with a time of 00:26:30 and achieved 243 points.

164

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 43rd with a time of 00:39:17 and achieved 164 points.

1684 10
17 SANDBACH S 3
345

Jacob Wood (B8) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:18:37 and achieved 345 points.

345

James Entwistle (B9) competing on YELLOW finished 10th with a time of 00:18:39 and achieved 345 points.

279

James Thorne (B8) competing on ORANGE finished 41st with a time of 00:44:20 and achieved 279 points.

227

Marcus Parrish (B7) competing on YELLOW finished 39th with a time of 00:31:38 and achieved 227 points.

190

Ben Hall (B7) competing on YELLOW finished 42nd with a time of 00:37:49 and achieved 190 points.

  1386 9
18 FORMBY HS 2
238

William Smith (B7) competing on YELLOW finished 38th with a time of 00:30:12 and achieved 238 points.

220

George Bond (B7) competing on YELLOW finished 40th with a time of 00:32:39 and achieved 220 points.

146

Gemma Skellern (G8) competing on YELLOW finished 49th with a time of 00:49:25 and achieved 146 points.

144

Millie Craggs (G7) competing on YELLOW finished 51st with a time of 00:59:22 and achieved 144 points.

127

Cerys Williams (G8) competing on YELLOW finished 50th with a time of 00:56:24 and achieved 127 points.

  875 8
Waun y Llyn held on 2012-02-04
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
877

Tom Horton (B13) competing on GREEN finished 6th with a time of 00:34:52 and achieved 877 points.

849

Matthew Fellbaum (B9) competing on GREEN finished 11th with a time of 00:45:00 and achieved 849 points.

838

Nicholas Day (B11) competing on LIGHT GREEN finished 2nd with a time of 00:31:38 and achieved 838 points.

802

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 3rd with a time of 00:33:05 and achieved 802 points.

763

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 6th with a time of 00:34:44 and achieved 763 points.

758

Edward de Sousa (B9) competing on LIGHT GREEN finished 16th with a time of 00:39:46 and achieved 758 points.

4887 25
2 SANDBACH S 1
1000

Oliver Williams (B12) competing on GREEN finished 2nd with a time of 00:30:34 and achieved 1000 points.

880

Sam Pearson (B11) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:30:08 and achieved 880 points.

784

Joe Reskelly (B10) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:33:49 and achieved 784 points.

666

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 17th with a time of 00:39:50 and achieved 666 points.

603

Jack Fox-Marrs (B8) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:26:41 and achieved 603 points.

598

Matthew Appleton (B9) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:26:57 and achieved 598 points.

4531 24
3 FALLIBROOME HS 2
734

Joshua Pearson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 10th with a time of 00:36:07 and achieved 734 points.

705

Saul Skirvin (B10) competing on LIGHT GREEN finished 12th with a time of 00:37:35 and achieved 705 points.

689

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:38:32 and achieved 689 points.

634

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 18th with a time of 00:41:49 and achieved 634 points.

600

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 00:44:13 and achieved 600 points.

584

Ellen Wilkinson (G10) competing on LIGHT GREEN finished 26th with a time of 00:51:36 and achieved 584 points.

3946 23
4 FALLIBROOME HS 3
576

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 9th with a time of 00:27:54 and achieved 576 points.

572

Charles Whelan (B11) competing on LIGHT GREEN finished 22nd with a time of 00:46:23 and achieved 572 points.

569

Bethany Sloan (G11) competing on LIGHT GREEN finished 29th with a time of 00:53:00 and achieved 569 points.

551

Anna Harrington (G11) competing on LIGHT GREEN finished 35th with a time of 00:54:43 and achieved 551 points.

547

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:14:43 and achieved 547 points.

546

Alex Kavanagh (B7) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:14:47 and achieved 546 points.

3361 22
5 MERCHANT TAYLORS 1
750

Jacob Foster (B8) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:21:27 and achieved 750 points.

750

Jack Blanchflower (B8) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:21:28 and achieved 750 points.

515

Callum Jones (B13) competing on GREEN finished 26th with a time of 00:59:18 and achieved 515 points.

455

Tom Devling (B12) competing on LIGHT GREEN finished 28th with a time of 00:52:59 and achieved 455 points.

447

Richard Beattie (B13) competing on LIGHT GREEN finished 30th with a time of 00:53:57 and achieved 447 points.

411

Michael Hillesdon (B9) competing on ORANGE finished 24th with a time of 00:39:10 and achieved 411 points.

3328 21
6 BRIDGEWATER HS 1
743

Alex Mansfield-Hickman (B10) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:35:43 and achieved 743 points.

554

Robbie Giles (B7) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:14:33 and achieved 554 points.

545

William Mansfield-Hickman (B8) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:29:32 and achieved 545 points.

486

Gregory Ridley (B9) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:14:48 and achieved 486 points.

459

Katie Ledwith (G8) competing on YELLOW finished 13th with a time of 00:17:35 and achieved 459 points.

447

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 38th with a time of 00:59:19 and achieved 447 points.

3234 20
7 FALLIBROOME HS 4
545

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:29:32 and achieved 545 points.

545

Pippa Wyer (G7) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:17:28 and achieved 545 points.

518

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:15:35 and achieved 518 points.

515

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 8th with a time of 00:15:38 and achieved 515 points.

512

Alannah Birtwistle (G13) competing on LIGHT GREEN finished 27th with a time of 00:51:52 and achieved 512 points.

509

Edward Harvey (B9) competing on ORANGE finished 12th with a time of 00:31:36 and achieved 509 points.

3144 19
8 CHEADLE HULME SCH 1
718

James Stott (B10) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:36:54 and achieved 718 points.

700

Teddy Baines (B11) competing on LIGHT GREEN finished 13th with a time of 00:37:55 and achieved 700 points.

643

Harry Coleshill (B9) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:25:03 and achieved 643 points.

485

Sam Leather (B8) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:14:51 and achieved 485 points.

329

Alex Lewis-Booth (B8) competing on YELLOW finished 28th with a time of 00:21:52 and achieved 329 points.

  2875 18
9 SANDBACH S 2
595

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:27:01 and achieved 595 points.

538

Ewan Darlington (B7) competing on ORANGE finished 17th with a time of 00:33:33 and achieved 538 points.

485

George Farren (B10) competing on LIGHT GREEN finished 34th with a time of 00:54:40 and achieved 485 points.

470

Matthew Kennerley (B7) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:17:10 and achieved 470 points.

445

Rhys Griffith (B7) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:18:07 and achieved 445 points.

309

Alex Robinson (B8) competing on ORANGE finished 38th with a time of 00:52:10 and achieved 309 points.

2842 17
10 FALLIBROOME HS 5
489

Laura Harrington (G10) competing on LIGHT GREEN finished 41st with a time of 01:01:37 and achieved 489 points.

444

Adam Davies (B10) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:31:53 and achieved 444 points.

442

Luke Fletcher (B7) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:18:13 and achieved 442 points.

439

Theo Kent (B10) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:32:16 and achieved 439 points.

428

Kristian Birtwistle (B11) competing on ORANGE finished 16th with a time of 00:33:04 and achieved 428 points.

418

Daniel Kite (B10) competing on ORANGE finished 18th with a time of 00:33:52 and achieved 418 points.

2660 16
11 HELSBY HS 1
948

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 8th with a time of 00:35:36 and achieved 948 points.

560

Ben Jones (B7) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:14:24 and achieved 560 points.

512

Charlotte King (G7) competing on YELLOW finished 21st with a time of 00:18:34 and achieved 512 points.

475

Ed Webber (B7) competing on YELLOW finished 10th with a time of 00:16:59 and achieved 475 points.

    2495 15
12 BRIDGEWATER HS 2
444

Sam Parry (B7) competing on YELLOW finished 16th with a time of 00:18:09 and achieved 444 points.

431

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 40th with a time of 01:01:27 and achieved 431 points.

425

Matthew Kiely (B9) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:37:53 and achieved 425 points.

416

Joseph Saunders (B7) competing on YELLOW finished 23rd with a time of 00:19:24 and achieved 416 points.

381

Daniel Warren (B10) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:16:38 and achieved 381 points.

378

Josh Corker (B9) competing on ORANGE finished 31st with a time of 00:42:37 and achieved 378 points.

2475 14
13 FALLIBROOME HS 6
395

Anthony Gibbons (B8) competing on YELLOW finished 18th with a time of 00:18:15 and achieved 395 points.

390

Chris Ellen (B9) competing on ORANGE finished 28th with a time of 00:41:15 and achieved 390 points.

386

Finn Chapman (B7) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:20:52 and achieved 386 points.

385

James Wright (B7) competing on YELLOW finished 25th with a time of 00:20:59 and achieved 385 points.

385

Angus Currie (B8) competing on ORANGE finished 30th with a time of 00:41:44 and achieved 385 points.

376

Ben Amey (B8) competing on ORANGE finished 32nd with a time of 00:42:48 and achieved 376 points.

2317 13
14 MERCHANT TAYLORS 2
386

Michael Rumley (B9) competing on ORANGE finished 29th with a time of 00:41:36 and achieved 386 points.

382

Harry Taaffe (B10) competing on ORANGE finished 20th with a time of 00:37:07 and achieved 382 points.

367

Tom Spencer (B10) competing on ORANGE finished 23rd with a time of 00:38:34 and achieved 367 points.

363

Alex Head-Rapson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 44th with a time of 01:13:07 and achieved 363 points.

359

James Howe (B10) competing on LIGHT GREEN finished 45th with a time of 01:14:03 and achieved 359 points.

348

Tom Hutchinson (B10) competing on ORANGE finished 26th with a time of 00:40:46 and achieved 348 points.

2205 12
15 1ST KINNERTON SCOUTS 1
657

NINA JONES (G8) competing on ORANGE finished 8th with a time of 00:27:28 and achieved 657 points.

616

KITTY JONES (G11) competing on LIGHT GREEN finished 25th with a time of 00:48:51 and achieved 616 points.

220

SIAN ABBOTT (G8) competing on YELLOW finished 41st with a time of 00:36:43 and achieved 220 points.

      1493 11
16 BRIDGEWATER HS 3
375

Ethan Hughes (B7) competing on YELLOW finished 26th with a time of 00:21:31 and achieved 375 points.

323

Daniel Miller (B8) competing on ORANGE finished 36th with a time of 00:49:52 and achieved 323 points.

281

Robert Hennessey (B10) competing on YELLOW finished 30th with a time of 00:22:37 and achieved 281 points.

279

Chris Jackson (B10) competing on YELLOW finished 31st with a time of 00:22:42 and achieved 279 points.

0

Alex Mitchell (B10) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

0

Ciaran Tranter (B10) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

1258 10
17 FALLIBROOME HS 7
350

Luke Harrison (B9) competing on ORANGE finished 33rd with a time of 00:45:55 and achieved 350 points.

343

Fraser Mackintosh (B8) competing on ORANGE finished 35th with a time of 00:47:00 and achieved 343 points.

231

Pedro Felippe (B8) competing on YELLOW finished 38th with a time of 00:31:10 and achieved 231 points.

230

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 39th with a time of 00:31:14 and achieved 230 points.

0

Charli Baker (G10) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Jonathan Bailey (B13) competing on LIGHT GREEN did not score due to a mispunch.

1154 9
18 MERCHANT TAYLORS 3
331

Oliver Roome (B8) competing on YELLOW finished 27th with a time of 00:21:46 and achieved 331 points.

323

Harry Cave (B8) competing on YELLOW finished 29th with a time of 00:22:22 and achieved 323 points.

0

Laurence Duncan (B9) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

      654 8
19 SANDBACH S 3
305

James Ormerod (B8) competing on ORANGE finished 39th with a time of 00:52:46 and achieved 305 points.

0

Raife Zissl (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Marcus Parrish (B7) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

0

Tim Faulkner (B13) competing on LIGHT GREEN did not score due to a mispunch.

    305 7
Arrowe Park held on 2012-03-03
  Team 1 2 3 4 5 6 Total Points
1 FALLIBROOME HS 1
1053

Matthew Fellbaum (B9) competing on GREEN finished 5th with a time of 00:34:42 and achieved 1053 points.

1000

Tom Horton (B13) competing on GREEN finished 1st with a time of 00:29:13 and achieved 1000 points.

823

Jack Dymond (B10) competing on LIGHT GREEN finished 3rd with a time of 00:24:41 and achieved 823 points.

807

Nicholas Day (B11) competing on LIGHT GREEN finished 4th with a time of 00:25:08 and achieved 807 points.

784

Chris Chasty (B13) competing on GREEN finished 7th with a time of 00:37:15 and achieved 784 points.

761

Saul Skirvin (B10) competing on LIGHT GREEN finished 7th with a time of 00:26:39 and achieved 761 points.

5228 25
2 FALLIBROOME HS 2
759

Phillip de Sousa (B11) competing on LIGHT GREEN finished 8th with a time of 00:26:44 and achieved 759 points.

749

Tobias Halsey (B11) competing on LIGHT GREEN finished 10th with a time of 00:27:07 and achieved 749 points.

722

Joshua Pearson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 11th with a time of 00:28:08 and achieved 722 points.

707

Alex Mackintosh (B11) competing on LIGHT GREEN finished 13th with a time of 00:28:41 and achieved 707 points.

601

Bethany Sloan (G11) competing on LIGHT GREEN finished 24th with a time of 00:38:21 and achieved 601 points.

600

Christopher Seed (B10) competing on LIGHT GREEN finished 19th with a time of 00:33:50 and achieved 600 points.

4138 24
3 SANDBACH S 1
880

Sam Pearson (B11) competing on LIGHT GREEN finished 1st with a time of 00:23:04 and achieved 880 points.

789

Matthew Appleton (B9) competing on LIGHT GREEN finished 15th with a time of 00:29:15 and achieved 789 points.

783

Tom Entwistle (B11) competing on LIGHT GREEN finished 6th with a time of 00:25:55 and achieved 783 points.

534

George Farren (B10) competing on LIGHT GREEN finished 23rd with a time of 00:38:03 and achieved 534 points.

523

Sam Baldwin (B8) competing on ORANGE finished 4th with a time of 00:20:35 and achieved 523 points.

494

Ewan Darlington (B7) competing on ORANGE finished 8th with a time of 00:24:22 and achieved 494 points.

4003 23
4 BRIDGEWATER HS 1
842

Alex Mansfield-Hickman (B10) competing on LIGHT GREEN finished 2nd with a time of 00:24:08 and achieved 842 points.

663

Ciaran Tranter (B10) competing on LIGHT GREEN finished 16th with a time of 00:30:35 and achieved 663 points.

633

William Mansfield-Hickman (B8) competing on LIGHT GREEN finished 22nd with a time of 00:36:30 and achieved 633 points.

540

Matthew Kiely (B9) competing on ORANGE finished 3rd with a time of 00:19:55 and achieved 540 points.

500

Gregory Ridley (B9) competing on YELLOW finished 1st with a time of 00:10:18 and achieved 500 points.

500

Pranaya Kansakar (B9) competing on YELLOW finished 2nd with a time of 00:10:20 and achieved 500 points.

3678 22
5 FALLIBROOME HS 3
576

Ellen Wilkinson (G10) competing on LIGHT GREEN finished 25th with a time of 00:40:01 and achieved 576 points.

564

Sam Amey (B8) competing on ORANGE finished 2nd with a time of 00:19:05 and achieved 564 points.

563

Charles Whelan (B11) competing on LIGHT GREEN finished 21st with a time of 00:36:02 and achieved 563 points.

557

Finn Chapman (B7) competing on YELLOW finished 4th with a time of 00:11:12 and achieved 557 points.

554

Anna Harrington (G11) competing on LIGHT GREEN finished 28th with a time of 00:41:38 and achieved 554 points.

553

Joshua Dixon (B7) competing on YELLOW finished 6th with a time of 00:11:17 and achieved 553 points.

3367 21
6 FALLIBROOME HS 4
550

Laura Harrington (G10) competing on LIGHT GREEN finished 29th with a time of 00:41:54 and achieved 550 points.

548

Edward de Sousa (B9) competing on LIGHT GREEN finished 31st with a time of 00:42:09 and achieved 548 points.

538

Charlie Jordan (B7) competing on YELLOW finished 7th with a time of 00:11:35 and achieved 538 points.

526

Pippa Wyer (G7) competing on YELLOW finished 16th with a time of 00:13:57 and achieved 526 points.

486

Molly Warnke (G9) competing on ORANGE finished 9th with a time of 00:24:47 and achieved 486 points.

484

Angus Currie (B8) competing on ORANGE finished 7th with a time of 00:22:14 and achieved 484 points.

3132 20
7 MERCHANT TAYLORS 1
724

Tom Devling (B12) competing on LIGHT GREEN finished 5th with a time of 00:25:30 and achieved 724 points.

606

Callum Jones (B13) competing on GREEN finished 20th with a time of 00:48:12 and achieved 606 points.

521

Richard Beattie (B13) competing on LIGHT GREEN finished 20th with a time of 00:35:25 and achieved 521 points.

494

Michael Hillesdon (B9) competing on ORANGE finished 6th with a time of 00:21:49 and achieved 494 points.

434

Ryan Carney (B7) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:14:22 and achieved 434 points.

298

Alex Head-Rapson (B10) competing on LIGHT GREEN finished 43rd with a time of 01:08:13 and achieved 298 points.

3077 19
8 BRIDGEWATER HS 2
499

Sam Brown (B11) competing on LIGHT GREEN finished 26th with a time of 00:40:41 and achieved 499 points.

496

Robbie Giles (B7) competing on YELLOW finished 9th with a time of 00:12:35 and achieved 496 points.

491

Sarah Jackson (G8) competing on YELLOW finished 11th with a time of 00:12:42 and achieved 491 points.

434

Katie Ledwith (G8) competing on YELLOW finished 17th with a time of 00:14:22 and achieved 434 points.

395

Jennifer Hodgson (G11) competing on LIGHT GREEN finished 38th with a time of 00:58:19 and achieved 395 points.

382

Ethan Hughes (B7) competing on YELLOW finished 30th with a time of 00:16:18 and achieved 382 points.

2697 18
9 FALLIBROOME HS 5
483

Jacob Bradley (B10) competing on LIGHT GREEN finished 30th with a time of 00:42:01 and achieved 483 points.

476

Luke Fletcher (B7) competing on YELLOW finished 13th with a time of 00:13:05 and achieved 476 points.

423

Anthony Gibbons (B8) competing on YELLOW finished 14th with a time of 00:13:10 and achieved 423 points.

423

Charles Streets (B8) competing on ORANGE finished 10th with a time of 00:25:27 and achieved 423 points.

417

Alex Kavanagh (B7) competing on YELLOW finished 23rd with a time of 00:14:58 and achieved 417 points.

405

Dylan Connolly (B7) competing on YELLOW finished 27th with a time of 00:15:24 and achieved 405 points.

2627 17
10 FORMBY HS 1
496

Timothy Nelson (B8) competing on YELLOW finished 5th with a time of 00:11:13 and achieved 496 points.

440

Josh Valentine (B8) competing on YELLOW finished 10th with a time of 00:12:39 and achieved 440 points.

428

Alfie Blanchard (B7) competing on YELLOW finished 19th with a time of 00:14:34 and achieved 428 points.

427

William Smith (B7) competing on YELLOW finished 20th with a time of 00:14:35 and achieved 427 points.

414

Oliver Gregory (B7) competing on YELLOW finished 25th with a time of 00:15:03 and achieved 414 points.

375

Cassie Bradshaw (G7) competing on YELLOW finished 44th with a time of 00:19:39 and achieved 375 points.

2580 16
11 HELSBY HS 1
963

Dan Weaver (B7) competing on LIGHT GREEN finished 9th with a time of 00:26:50 and achieved 963 points.

840

Ben Jones (B7) competing on ORANGE finished 1st with a time of 00:14:21 and achieved 840 points.

701

Helen Elmes (G12) competing on LIGHT GREEN finished 14th with a time of 00:28:59 and achieved 701 points.

0

Evelyn Elmes (G8) competing on LIGHT GREEN did not score due to a mispunch.

0

Ed Webber (B7) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

  2504 15
12 SANDBACH S 2
494

Alex Robinson (B8) competing on ORANGE finished 5th with a time of 00:21:48 and achieved 494 points.

431

George Southern (B7) competing on ORANGE finished 14th with a time of 00:27:59 and achieved 431 points.

379

James Entwistle (B9) competing on ORANGE finished 15th with a time of 00:28:26 and achieved 379 points.

371

Jack Fox-Marrs (B8) competing on YELLOW finished 24th with a time of 00:14:59 and achieved 371 points.

340

Jacob Wood (B8) competing on YELLOW finished 32nd with a time of 00:16:21 and achieved 340 points.

302

Ben Hall (B7) competing on YELLOW finished 50th with a time of 00:20:36 and achieved 302 points.

2317 14
13 CHEADLE HULME SCH 1
500

Sam Leather (B8) competing on YELLOW finished 3rd with a time of 00:11:08 and achieved 500 points.

430

Theo Law (B8) competing on YELLOW finished 12th with a time of 00:12:56 and achieved 430 points.

375

Alex Lewis-Booth (B8) competing on YELLOW finished 22nd with a time of 00:14:50 and achieved 375 points.

326

Jonathan Abraham (B8) competing on YELLOW finished 36th with a time of 00:17:05 and achieved 326 points.

301

Harry Coleshill (B9) competing on ORANGE finished 20th with a time of 00:35:40 and achieved 301 points.

  1932 13
14 FALLIBROOME HS 6
400

Fraser Mackintosh (B8) competing on ORANGE finished 12th with a time of 00:26:52 and achieved 400 points.

388

Simon Cetkowski (B9) competing on ORANGE finished 13th with a time of 00:27:46 and achieved 388 points.

315

Kristian Birtwistle (B11) competing on ORANGE finished 16th with a time of 00:30:09 and achieved 315 points.

290

Ben Amey (B8) competing on ORANGE finished 21st with a time of 00:37:06 and achieved 290 points.

259

Luke Harrison (B9) competing on ORANGE finished 25th with a time of 00:41:39 and achieved 259 points.

258

Chris Ellen (B9) competing on ORANGE finished 27th with a time of 00:41:51 and achieved 258 points.

1910 12
15 BRIDGEWATER HS 3
322

Sam Parry (B7) competing on YELLOW finished 42nd with a time of 00:19:20 and achieved 322 points.

315

Joseph Saunders (B7) competing on YELLOW finished 45th with a time of 00:19:49 and achieved 315 points.

315

David Gerrard (B11) competing on LIGHT GREEN finished 41st with a time of 01:04:29 and achieved 315 points.

309

Daniel Miller (B8) competing on ORANGE finished 19th with a time of 00:34:53 and achieved 309 points.

207

Chris Jackson (B10) competing on ORANGE finished 28th with a time of 00:45:55 and achieved 207 points.

189

Alex Mitchell (B10) competing on ORANGE finished 29th with a time of 00:49:56 and achieved 189 points.

1657 11
16 10TH WARRINGTON WEST 1
456

Matthew Gettins (B7) competing on YELLOW finished 15th with a time of 00:13:40 and achieved 456 points.

339

Aaron McKenna (B7) competing on YELLOW finished 39th with a time of 00:18:23 and achieved 339 points.

0

Scott Tickle (B7) competing on YELLOW did not score due to a mispunch.

      795 10
17 FALLIBROOME HS 7
200

Pedro Felippe (B8) competing on YELLOW finished 62nd with a time of 00:27:53 and achieved 200 points.

199

Joseph O'Donovan (B8) competing on YELLOW finished 63rd with a time of 00:28:03 and achieved 199 points.

0

Harvey Wigmore (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

      399 9
18 MERCHANT TAYLORS 2
286

James Howe (B10) competing on LIGHT GREEN finished 44th with a time of 01:11:05 and achieved 286 points.

0

Harry Taaffe (B10) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Jack Blanchflower (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Laurence Duncan (B9) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

0

Harry Cave (B8) competing on ORANGE did not score due to a mispunch.

  286 8

Contacts

For further information, contact the League Co-ordinator

Malcolm Irvine () (tel: 0151 648 7201)