Green

...return to index

4.975km 130m

Pos Name Club Age Class Time
1st Thomas Sjöholm Mullsö SOK M60 47:57
2nd Sarah Pedley EPOC W16 48:19
3rd Sarah Duckworth DVO W16 51:33
4th Ben Dempsey MDOC M14 53:35
5th Will Sanderson LOC M16 54:41
6th Evie Conway AIRE W14 57:02
7th Stella Lewsley BL W60 57:19
8th Sebastian Mobus SYO M16 57:27
9th Chloë Cracknell SUFFOC W16 57:29
10th Megan Bartlett LOC W16 57:31
11th Anya Crocker SOC W21 57:38
12th Rosie Spencer WCOC W14 59:33
13th Ben Goodwin WCOC M16 60:12
14th Diane Leakey SLOW W60 60:34
15th David Palmer BOK M70 62:03
16th Anna Lister LOC W16 64:37
17th Elin Martanova Slavia Liberec W14 64:49
18th Jackie Chapman LOC W55 64:57
19th Dave Brown EBOR M55 65:02
20th Amanda Roberts LOG W50 65:38
21st Jon Carberry SROC M55 66:20
22nd Christopher Branford WIM M70 66:34
23rd Joshua Sammon SELOC M16 67:59
24th Jane Campbell DEE W55 68:07
25th Matilda Tiribocchi LOC W16 68:27
26th Doug Dickinson DVO M70 69:02
27th Judy Johnson BL W65 69:55
28th Sally Lindsay ESOC W60 70:01
29th Miriam Rosen SROC W65 70:17
30th Judy Burge LOC W55 71:04
31st Howard Thomas BOK M70 72:02
32nd Kate Turner SO W40 72:08
33rd Ian Pyrah ESOC M70 72:16
34th Angela Darley GO W40 72:17
35th Val Johnson DVO W55 72:27
36th Isabel Hill DEE W16 74:13
37th Katarina Sjöholm Mullsö SOK W55 74:21
38th Peter Hudd BOK M55 74:37
39th Keith Marsden HH M70 75:13
40th Julia Prudhoe Central Coast W60 75:24
41st Lea Martanova Slavia Liberec W12 76:07
42nd Fiona Newby LOC W16 78:12
43rd Lesley Brown HOC W65 79:14
44th Susan Roome SROC W60 79:44
45th Simon Crocker DEE M55 79:53
46th John Collyer SOS M70 80:07
47th Marcia Bradbury SYO W55 80:34
48th Karen Blackburn BL W70 84:30
49th Rachel Spoonley DEE W45 85:31
50th Helen Neild LOC W65 86:13
51st Jessica Breeze WCOC W14 86:22
52nd Trudy Crosby LOG W55 87:48
53rd Daniela Martanova Slavia Liberec W40 87:59
54th Elizabeth Hamer-Davies MDOC W50 88:29
55th Ruth Harris DEE W45 89:42
56th Pat Moody DEE W55 90:56
57th Wendy Carlyle AIRE W60 91:18
58th Marian White HOC W55 91:21
59th Steve Burge LOC M70 91:31
60th Gerry Symes AIRE M65 92:12
61st Denis Murphy DEE M70 92:37
62nd= Les Smithard KFO M60 92:48
62nd= Sarah Ledbury MDOC W45 92:48
64th Alan Mullock DEE M70 95:39
65th Sue Woods WAOC W55 95:42
66th Fiona Johnston RR W55 95:49
67th Ashley Ford HOC M65 96:06
68th Gail Parker SLOW W55 96:13
69th Pam Brown EBOR W55 96:52
70th Bob Elmes DEE M70 97:46
71st Edward Jones DEE M45 98:33
72nd Saskia Jones DEE W16 98:54
73rd Jacqueline Embrey DEE W55 99:54
74th John Middler OD M60 101:21
75th Fiona Hanstock BOK W60 104:06
76th Vanessa Brierley WCOC W45 107:28
77th Geoff Woolfenden DEE M60 108:12
78th Sarah Watkins SROC W40 109:04
79th James Smith DEE M65 111:50
80th Beverley Inkson SYO W45 112:27
81st Grahame Crawshaw MDOC M65 114:56
82nd Trevor Simpson OD M75 118:22
83rd Barbara Ford HOC W60 128:15
84th Pauls Auce IND M21 149:21
m10-14 m18-20 Kate Ingleby DEE W60 68:31
m14 Jacky Dakin SYO W55 73:03
m4 John Padget DEE M70 78:11
m17 Iain Tebbutt LEI M45 79:36
m14-20 Amy Majumdar DEE W35 84:30
m4 Jean Payne DEE W60 88:55
m13-20 Philip Senior LOC M60 216:06