W

...return to index

1.5km

Pos Name Team School Relay Age Class Time
1st Ben Rowe Christ Church Boys 3 CCOE 1 – Primary Schools B6 8:49
2nd Seren Dovey-Evans St Brigid's Primary 2 SBS 1 – Primary Schools B6 8:57
3rd Tom Whieldon Mickle Trafford Magicians MKT 1 – Primary Schools B5 9:38
4th Felix Dilworth Mickle Trafford Magnificents MKT 1 – Primary Schools B5 9:39
5th Freddie Robinson Christ Church Boys 1 CCOE 1 – Primary Schools B6 9:49
6th Ben Rowe Christ Church Boys 1 CCOE 1 – Primary Schools B5 10:18
7th Maddie Bunn St Brigid's Primary 1 SBS 1 – Primary Schools G6 10:22
8th Emily Bowes Mickle Trafford Magicians MKT 1 – Primary Schools G5 10:23
9th Nieve Evans Mickle Trafford Magnificents MKT 1 – Primary Schools G5 10:25
10th Holly Cross DEEmentors DEE 1 – Primary Schools G6 10:28
11th Chantelle Walehaine Christ Church Girls 1 CCOE 1 – Primary Schools G5 11:27
12th Joshua Vickers Chirst Church Boys 2 CCOE 1 – Primary Schools B5 11:44
13th Robin Glover DEEmons DEE 1 – Primary Schools G6 11:53
14th Declan Wilcock Chirst Church Boys 2 CCOE 1 – Primary Schools B5 11:54
15th Summer Buchanan Christ Church Girls 1 CCOE 1 – Primary Schools G5 11:55
16th Mathew Warburton St Brigid's Primary 1 SBS 1 – Primary Schools B6 12:08
17th= Joshua Bowden Chirst Church Boys 2 CCOE 1 – Primary Schools B6 12:19
17th= Emily Buckthorpe DEEmons DEE 1 – Primary Schools B6 12:19
19th= Olly Murphy DEEmons DEE 1 – Primary Schools B6 12:21
19th= Ted Murphy DEEmentors DEE 1 – Primary Schools B6 12:21
21st Sophia Hallwood Christ Church Girls 1 CCOE 1 – Primary Schools G5 12:22
22nd Connor Bell Mickle Trafford Magicians MKT 1 – Primary Schools B6 12:29
23rd Alys Harrison St Brigid's Primary 1 SBS 1 – Primary Schools G6 12:41
24th Jack Kirkham Christ Church Boys 1 CCOE 1 – Primary Schools B6 13:01
25th Jacob Shanahan DEEmentors DEE 1 – Primary Schools B6 13:43
26th Harriet Devany St Brigid's Primary 2 SBS 1 – Primary Schools G6 15:04
27th Ben Wilcocks Christ Church Boys 3 CCOE 1 – Primary Schools B5 16:54
28th Katie-Louise Smith Christ Church Girls 2 CCOE 1 – Primary Schools G5 17:02
29th Anouska Vintr St Brigid's Primary 2 SBS 1 – Primary Schools G6 18:14
m5-13 Nicole McKenzie Christ Church Girls 2 CCOE 1 – Primary Schools G5 12:27
m12-13 Ethan Bell Mickle Trafford Magnificents MKT 1 – Primary Schools B4 13:06
m5 Devon Warburton Christ Church Girls 2 CCOE 1 – Primary Schools G5 19:15
m5 Alfie Hamilton Christ Church Boys 3 CCOE 1 – Primary Schools B5 19:53