Y

...return to index

1.4km

Pos Name Team School Relay Age Class Time
1st Edward Halliwell on Yellow HELLiwell Helsby 3 - Mixed Open   6:24
2nd Sam Williams BHS 1 Bridgewater 5 - Years 7-8   7:41
3rd Cahan O'Driscoll Birkenhead Years 7-8 Birkenhead 5 - Years 7-8   7:51
4th Scott Williams St Brigid's Year 8 St Brigid's 5 - Years 7-8   8:04
5th Molly Jones HELsby Unicorns Helsby 5 - Years 7-8   8:13
6th Matthew Dalton Sandbach Sandbach 5 - Years 7-8   8:27
7th Matthew Palmer Birkenhead Years 7-8 Birkenhead 5 - Years 7-8   8:28
8th Michael Hillesdon Merchants 3 Merchant Taylors 3 - Mixed Open   8:30
9th= Emma Weaver HELsby Unicorns Helsby 5 - Years 7-8   8:31
9th= Alex Knowles BHS 1 Bridgewater 5 - Years 7-8   8:31
11th Henry Thomas St Brigid's Year 8 St Brigid's 5 - Years 7-8   8:44
12th Thomas Warnke Fallibroome 4 Fallibroome 5 - Years 7-8   8:52
13th Jacob Coveney Fallibroome 1 Fallibroome 5 - Years 7-8   9:01
14th Joshua van der Ploeg Fallibroome 4 Fallibroome 5 - Years 7-8   9:07
15th Matthew Darlington Sandbach Sandbach 5 - Years 7-8   9:12
16th Edward Lewis Fallibroome 1 Fallibroome 5 - Years 7-8   9:18
17th Leon Lovett Cheadle Hulme 4 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   9:23
18th= Oliver Cross BHS 2 Bridgewater 5 - Years 7-8   9:25
18th= Danny Urey BHS 5 Bridgewater 5 - Years 7-8   9:25
20th Philip Wood St Brigid's Year 8 St Brigid's 5 - Years 7-8   9:33
21st Big 'Un 1 Big 'Uns St Brigid's 3 - Mixed Open   9:34
22nd Daniel Atkinson Cheadle Hulme 3 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   9:36
23rd Harriet Jones HELpingHarriet Helsby 3 - Mixed Open   9:39
24th Rebecca Wells BHS 3 Bridgewater 5 - Years 7-8   9:46
25th Tom Ledger BHS 2 Bridgewater 5 - Years 7-8   9:47
26th James White Sandbach Sandbach 5 - Years 7-8   9:56
27th Toby Ward Fallibroome 6 Fallibroome 3 - Mixed Open   9:57
28th= Riley Cole BHS 5 Bridgewater 5 - Years 7-8   9:59
28th= Harry Buxton Fallibroome 4 Fallibroome 5 - Years 7-8   9:59
30th Stuart Williams BHS 5 Bridgewater 5 - Years 7-8   10:12
31st Aden Husseyn Birkenhead Years 7-8 Birkenhead 5 - Years 7-8   10:15
32nd= Ben Marshall BHS 1 Bridgewater 5 - Years 7-8   10:28
32nd= Tom Gray BHS 2 Bridgewater 5 - Years 7-8   10:28
34th Davina Jordan Golden Oldies Fallibroome 3 - Mixed Open   10:47
35th William Hargreaves Cheadle Hulme 2 Cheadle Hulme 3 - Mixed Open   10:48
36th Ellie Robinson HELsby Unicorns Helsby 5 - Years 7-8   10:56
37th Bethan Jordan Fallibroome 1 Fallibroome 5 - Years 7-8   11:14
38th Andrew Paulson Fallibroome 2 Fallibroome 5 - Years 7-8   11:15
39th Joshua Stapleton Cheadle Hulme 3 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   11:20
40th Sam Ward BHS 4 Bridgewater 5 - Years 7-8   11:23
41st Jack Singleton BHS 3 Bridgewater 5 - Years 7-8   11:32
42nd Ailsa Hay Fallibroome 3 Fallibroome 5 - Years 7-8   11:35
43rd James Hargreaves Cheadle Hulme 4 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   11:46
44th Molly Warnke Fallibroome 5 Fallibroome 3 - Mixed Open   12:43
45th Katherine Rushworth Fallibroome 3 Fallibroome 5 - Years 7-8   14:13
46th Megan Francis Fallibroome 3 Fallibroome 5 - Years 7-8   15:21
47th Joshua Robbins Fallibroome 2 Fallibroome 5 - Years 7-8   15:58
48th Rohan Kotecha Cheadle Hulme 3 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   16:23
49th George Bogg BHS Non-Comp Bridgewater 3 - Mixed Open   18:58
50th Max Hufton Cheadle Hulme 4 Cheadle Hulme 5 - Years 7-8   19:59
51st Lawrence Monks BHS 4 Bridgewater 5 - Years 7-8   20:44
52nd Noah Eden BHS 3 Bridgewater 5 - Years 7-8   20:54
53rd Scott Martin BHS 4 Bridgewater 5 - Years 7-8   21:49
w2 Harry Kerr Merchants 4 Merchant Taylors 3 - Mixed Open   9:50
m8 James Paulson Fallibroome 2 Fallibroome 5 - Years 7-8   11:20
m2 Austen Taylor Sandbach Sandbach 3 - Mixed Open   28:55