Position Name Club Age Class Time
1st Duncan Harris DEE M45 0:19
2nd= Rob Moody IND M21 0:22
2nd= Philip Vokes DEE M18 0:22
2nd= Ben Heginbotham FALLIBROOME M14 0:22
5th= Olly Williams DEE M18 0:23
5th= Richard Griffin MDOC M40 0:23
5th= Harry Coleshill CHEADLE HULME M16 0:23
8th= Catherine Beresford MDOC W21 0:24
8th= Paul Chavasse DEE M45 0:24
8th= Dylan Brown DEE M12 0:24
8th= Evelyn Elmes DEE W16 0:24
12th= Jon Hateley DEE M50 0:25
12th= Finn Chapman FALLIBROOME M14 0:25
14th= Jonathan Emery MDOC M18 0:26
14th= Iain Bell DEE M50 0:26
14th= Matthew Cochrane SROC M55 0:26
14th= Bradley Brown DEE M12 0:26
14th= Nathanial Horton FALLIBROOME M12 0:26
19th= Karen Parker BL W50 0:27
19th= Isabel Hill DEE W12 0:27
19th= Sam Amey FALLIBROOME M14 0:27
19th= John Evans DEE M75 0:27
19th= Lachlan Chavasse DEE M14 0:27
24th= Lee Scott SYO M45 0:28
24th= Simon Fletcher CHEADLE HULME M40 0:28
24th= Matthew Browne FALLIBROOME M12 0:28
24th= Noel Schorah DEE M50 0:28
28th= A Cleaver/ J Munro/ N Fleherty IND M16 0:29
28th= Steve Lang MDOC M40 0:29
28th= Ben Amey FALLIBROOME M14 0:29
31st= Pete Owens DEE M50 0:30
31st= Rich Johnston IND M45 0:30
31st= Maggie Hateley DEE W50 0:30
31st= Lizzie Donovan & Alex Farley HARTFORD SCOUTS W16 0:30
31st= Mike Smithard DEE M60 0:30
31st= Emma Weaver DEE W10 0:30
31st= Michael Newman IND M45 0:30
38th= Hannah Hateley DEE W14 0:31
38th= Anton Petho MDOC M18 0:31
38th= Harry Brown FALLIBROOME M12 0:31
38th= Catherine Hill DEE W45 0:31
38th= Joshua Wilson MICKLE TRAFFORD M10 0:31
43rd= Sian Calow DEE W50 0:32
43rd= Peter Edwards DEE M75 0:32
43rd= Paul Watson MDOC M35 0:32
43rd= Helen Hamer IND W35 0:32
43rd= Tim Palmer DEE M45 0:32
48th= Nomi Fischer FALLIBROOME W12 0:33
48th= William Wasson CHEADLE HULME M12 0:33
48th= Katie Wilson DEE W10 0:33
48th= Richard Hill DEE M45 0:33
48th= Gary Hodgkins IND M50 0:33
48th= Peter Ross MDOC M65 0:33
54th= Steve Ingleby DEE M60 0:34
54th= Mike Vokes DEE M50 0:34
54th= Paul Shannon DEE M55 0:34
54th= Anna Harris DEE W10 0:34
54th= Daniel Parker BL M50 0:34
54th= Catriona Fleming DEE W45 0:34
54th= Jasper Wigmore FALLIBROOME M12 0:34
61st= Jiorji Gunning CHEADLE HULME M12 0:35
61st= Charlie Jordan FALLIBROOME M14 0:35
61st= Ben Liggett MICKLE TRAFFORD M10 0:35
61st= John Mills DEE M65 0:35
61st= Andrew Payne DEE M60 0:35
66th= Elizabeth Jackson DEE W50 0:36
66th= Nameer Hossain CHEADLE HULME M12 0:36
66th= Anna Hughes IND W14 0:36
69th= Sarah Beswick IND W10 0:37
69th= Bob Roach DEE M70 0:37
69th= David Norbury FALLIBROOME M12 0:37
69th= Millie Evans 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:37
69th= Emma Bosworth 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:37
74th Julie Barr IND W45 0:38
75th= James Hughes IND M12 0:39
75th= Ruby Allgood & Millie Oakes FALLIBROOME W14 0:39
75th= Katie & Sara Wakefield IND W10 0:39
75th= Rohan Kotecha CHEADLE HULME M12 0:39
75th= Flora Jones 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:39
75th= Peter Lancaster IND M50 0:39
81st= Susan Sherwood DEE W60 0:40
81st= Rohini Paul 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:40
83rd= Emma Reader 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:41
83rd= Elizabeth Hughes DEE W21 0:41
83rd= Tim Murphy DEE M55 0:41
86th= Malcolm Barr IND M50 0:42
86th= Alex Schofield 1ST KELSALL BROWNIES M14 0:42
86th= Michael Purcell DEE M65 0:42
86th= Jillyan Dobby MDOC W60 0:42
86th= Sam & Leigh Wakefield IND M12 0:42
86th= Keira Meadows 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:42
92nd= Poppy Wood 1ST KELSALL BROWNIES W12 0:43
92nd= Carmel Burke IND W45 0:43
94th= Rachel Bosworth 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:44
94th= Barbara Verity DEE W60 0:44
94th= Annabel Schofield 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:44
97th= Abi Woosey 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:45
97th= Sophie Robinson 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:45
97th= Daniel Atkinson CHEADLE HULME M12 0:45
100th= Elena Sheard 1ST KELSALL BROWNIES W12 0:46
100th= Oliver Wilson MICKLE TRAFFORD M6 0:46
100th= Arvo Kulu IND M10 0:46
103rd= Jack Rourke IND M20 0:47
103rd= Toby Honeysett KELSALL PRIMARY M8 0:47
105th Ella Smith 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:48
106th Rebecca Ankers 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:50
107th= David Brown DEE M14 0:51
107th= Martin Cranny DEE M75 0:51
109th Pauline Ziman IND W45 0:53
110th= Jasmine Cook 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:55
110th= Bethany Robinson 1ST KELSALL BROWNIES W10 0:55
112th= Sue Hill +1 IND W50 0:56
112th= Sheila Hills DEE W65 0:56
114th Nathan Mofarah CHEADLE HULME M12 0:57
115th David Kershaw IND M50 1:01
116th Stephen Beresford MDOC M65 1:04
117th Lucy Killilea 1ST KELSALL BROWNIES W10 1:05
118th= Bethan Jordan FALLIBROOME W9 1:08
118th= Barry Barnes DEE M70 1:08
120th Sue Sinclair DEE W65 1:09
121st= Sakari Kulu IND M5 1:11
121st= Sophie Cribb 1ST KELSALL BROWNIES W10 1:11
123rd Claudia Walker 1ST KELSALL BROWNIES W14 1:21
124th Ellen Fielding & Emma Carnell HARTFORD SCOUTS W16 1:22
125th Viv Kershaw IND W50 1:24
126th Angus Currie FALLIBROOME M14 1:31
127th Joe O'Donavan FALLIBROOME M14 1:36
128th Nigel Lyle IND M50 1:40