Position Name School Age Class Time
1st Duncan Harris DEE M45 0:11
2nd Edward Harvey FALL B10 0:12
3rd= David Brown IND M40 0:13
3rd= Sam Pearson SS B12 0:13
3rd= Chris Ellen FALL B10 0:13
6th Matthew Jones SBOC M21 0:14
7th= Evelyn Elmes DEE G9 0:15
7th= George Southern SS B8 0:15
7th= Olly Williams DEE B13 0:15
7th= Joe Else WHS B9 0:15
7th= Harry Coleshill CDLH B10 0:15
12th= Edward de Sousa FALL B10 0:16
12th= Ben Jones HELS B8 0:16
12th= Alex Mansfield-Hickman BRID B11 0:16
12th= Dan Weaver HELS B8 0:16
12th= Matthew Williams FALL B13 0:16
12th= Alex Mackintosh FALL B12 0:16
12th= Catriona Fleming DEE W45 0:16
12th= Raife Zissler SS B9 0:16
12th= Mitchil Collins HELS B8 0:16
21st= Hannah Hateley WHS G7 0:17
21st= David Pal SPLOT M45 0:17
21st= Sian Abbott 1KIN G9 0:17
21st= Alex Robinson SS B9 0:17
21st= Simon Roberts IND M40 0:17
21st= Malcolm Irvine DEE M55 0:17
21st= Saskia Jones 1KIN G7 0:17
21st= James Thorne SS B9 0:17
21st= Noel Schorah DEE M50 0:17
30th= Pippa Wyer FALL G8 0:18
30th= Bethany Sloan FALL G12 0:18
30th= Callum Newman-Scott SS B7 0:18
30th= Laura Harrington FALL G11 0:18
30th= Dale Beswick IND M50 0:18
30th= Nathaneal Horton FALL B7 0:18
30th= Ewan Darlington SS B8 0:18
37th= Ben Heginbotham FALL B8 0:19
37th= Jack Fox-Mars SS B8 0:19
37th= Luke Harrison FALL B10 0:19
37th= Sam Amey FALL B9 0:19
37th= Jacob Bradley FALL B11 0:19
37th= Eifion Thomas DEE M60 0:19
37th= Jack Blanchflower MT B11 0:19
37th= Nina Jones 1KIN G9 0:19
37th= Ed Webber HELS B8 0:19
37th= Molly Warnke FALL G10 0:19
37th= Emma Weaver FROD G5 0:19
37th= Robbie Giles BRID B8 0:19
37th= Nicholas Day FALL B12 0:19
37th= Eve Halliday 1KIN G9 0:19
37th= Anna Harrington FALL G12 0:19
52nd= Tobias Halsey FALL B12 0:20
52nd= Fraser Bangs MT B8 0:20
52nd= Angus Currie FALL B9 0:20
52nd= Joe Stoddart IND M45 0:20
52nd= Joshua Wilson MKT B5 0:20
52nd= Laura Richards MKT G5 0:20
52nd= Christopher Calow DEE M60 0:20
52nd= Simon Cetkowski FALL B10 0:20
52nd= Pauly-D Jones DEE M45 0:20
52nd= Neve Darlington MKT G5 0:20
52nd= Phillip Rowlands 1KIN B12 0:20
63rd= Jessica de Sousa FALL G7 0:21
63rd= Jim Jones DEE M45 0:21
63rd= Leon Heppenstall IND M10 0:21
63rd= Daniel Brown MKT B5 0:21
63rd= Charlie Therin SS B8 0:21
63rd= Hannah Irvine DEE W20 0:21
63rd= Pete Owens DEE M50 0:21
63rd= Peter Potter DEE M55 0:21
63rd= Nomi Fischer FALL G7 0:21
63rd= Laura Richards MKT W10 0:21
63rd= Phillip de Sousa FALL B12 0:21
63rd= Paul Shannon DEE M55 0:21
63rd= Abbie Shaw MKT G5 0:21
63rd= Rebecca Pilcher MKT G6 0:21
63rd= Aled Pal SPLOT G5 0:21
63rd= Toby Brady DEE B8 0:21
63rd= Elizabeth Goodwin MKT G6 0:21
63rd= Cahan O'Driscoll BIRK B6 0:21
63rd= Owen Griffiths FALL B13 0:21
82nd= Sarah Beswick FROD G5 0:22
82nd= Ben Amey FALL B9 0:22
82nd= Abbey Shaw MKT W12 0:22
82nd= Jacob Wood SS B8 0:22
82nd= Katie Wilson DAVP G5 0:22
82nd= Chris Jackson BRID B11 0:22
82nd= Anna Harris MVP G4 0:22
82nd= Armand Rabot BIRK B8 0:22
82nd= Ciaran Tranter BRID B11 0:22
82nd= Joshua Dixon FALL B8 0:22
82nd= Mark Wright DEE M45 0:22
82nd= Oliver Roome MT B9 0:22
82nd= Elizabeth Jackson DEE W50 0:22
82nd= Heather Bunning 1KIN G8 0:22
82nd= Finn Chapman FALL B8 0:22
82nd= Mike Smithard DEE M60 0:22
82nd= Anthony Gibbons FALL B9 0:22
82nd= Maggie Hateley DEE W50 0:22
100th= Charlie Jordan FALL B8 0:23
100th= Simon Crocker DEE M50 0:23
100th= Jennifer Ewels KNOBOC W40 0:23
100th= Isabel Roberts MKT G6 0:23
100th= Sian Calow DEE W50 0:23
100th= Molly Jones FROD G5 0:23
106th= Ruth Harris DEE W40 0:24
106th= Chris Browning DEE M50 0:24
106th= Anna Hughes IND W14 0:24
106th= Heather Webb WHS G7 0:24
106th= Neve Darlington MKT W12 0:24
106th= Alex Head-Rapson MT B11 0:24
106th= Jamie Jones DEE M12 0:24
106th= Joy Irvine DEE W55 0:24
114th= Anne Darlington ERYRI W55 0:25
114th= Jacob Brown MKT B6 0:25
114th= James& Luke Reardon Llangollen Cubs M8 0:25
114th= Harriet Jones FROD G4 0:25
114th= Robert Hennessey BRID B11 0:25
114th= Jemima Collister BIRK G6 0:25
114th= Bethan Jordan UPS G5 0:25
114th= Reg Simpson DEE M60 0:25
122nd Morgan Hindle BRID B7 0:26
123rd= Anne Marie Allen DEE W50 0:27
123rd= Bethan Jordan UPS G5 0:27
123rd= Sarah Jackson BRID G9 0:27
123rd= Pat Moody DEE W55 0:27
123rd= Dean Bunn IND M45 0:27
123rd= Katie Ledwith BRID G9 0:27
129th Peter Hills DEE M65 0:28
130th= Tom Parkes BIRK B8 0:29
130th= Harvey Barrett & Llyr Simpson Llangollen Cubs M10 0:29
130th= Michael Rumle MT B11 0:29
130th= Caroline Gregson DEE W45 0:29
134th Brian Spoonley DEE M75 0:30
135th Freya Willis IND W6 0:32
136th= Barry Barnes DEE M70 0:33
136th= Clare Crocker DEE W50 0:33
138th= Lucy Mayers BIRK G7 0:34
138th= John Williams POW M70 0:34
140th Morgan Roberts 1KIN B6 0:38
141st Joshua Gregory 1KIN B6 0:42
142nd Graham Nilsen DEE M55 0:46
143rd= William Mayer FALL B7 0:52
143rd= Martin Pickering DEE M45 0:52
145th Matthew Browne FALL B7 0:55
146th Joseph O'Donovan FALL B9 0:56
147th Meg Owens DEE W50 0:57
148th Pat Spoonley DEE W75 0:59
149th Keith Webb IND M55 1:00
150th Tom Maries Llangollen Cubs M12 1:01
151st Eben Higginbottom IND M4 1:20
152nd Zac & Alfie Price Llangollen Cubs M8 1:21
153rd Daniel Martin & Tom Barnett Llangollen Cubs M12 1:23
154th Harry Wright DEE M2 1:53
155th Ethan Hughes BRID B8 2:43