Green

...return to index

4.700km 90m

Pos No. Name Club Age Class Time
1 369 Natalie Beadle LOC W16 42:57
2 209 Katie Wright LOC W16 43:44
3 174 Sarah Jones BARRO W16 44:33
4 311 Brian Morris WRE M70 44:44
5 368 Martin Green MDOC M55 47:18
6 69 Bill Marlow POW M60 49:42
6= 334 Liz Godfree DVO W60 49:42
8 3 Alan Poxon MDOC M55 50:00
9 356 Mike Callow WRE M70 50:45
10 278 Rebecca Humphreys MDOC W16 50:47
11 50 Roger Smith LOC M60 51:07
12 490 Anne Darlington ERYRI W55 51:08
13 289 Terry Harper DEE M70 51:50
14 257 Elizabeth Bales POTOC W45 52:04
15 138 Peter Edwards DEE M75 52:33
16 190 Ben Hewson LOC M16 52:43
17 185 John Brewer SROC M45 52:59
18 161 Colin Spears HOC M70 53:08
19 315 Graham Farley LOC M50 53:40
20 102 Kate Bryant MDOC W55 53:53
21 106 John Evans DEE M70 54:38
22 375 Stuart Swalwell DVO M60 55:25
23 165 Anna Nilsen MEROC W50 55:35
24 37 Sue Roome SROC W55 56:10
24= 309 Carolyn Hindle MDOC W16 56:10
26 127 Andrew Gregory MDOC M75 56:41
27 35 Jillyan Dobby MDOC W60 56:59
28 317 Clive Atty SELOC M60 57:07
29 126 Heather Smithard KFO W60 57:15
30 189 Meghan Hallett LOC W16 57:24
31 191 Collette McKenny LOC W16 57:26
32 59 Richard Lewis WRE M60 57:34
33 125 Les Smithard KFO M55 57:41
34 75 Rachel Farnworth DEE W40 58:08
35 188 Gill Browne LOC W55 58:26
36 481 Rebecca Broadhead WRE W21 58:38
37 254 Richard Blake MDOC M60 59:16
38 346 Nicola Boon AIRE W21 59:19
39 281 Lynda Fellows DEE W35 59:51
40 156 Juliet Bentley SROC W40 60:09
41 425 Alice Rea WCOC W16 60:43
42 182 Brian Looker SROC M70 61:04
43 382 Helen Neild LOC W60 61:21
44 63 Christine Collins WCH W50 62:02
45 383 Tom Gray PFO M55 62:12
46 360 Lesley Brown HOC W60 63:19
47 261 Kath Etherden SELOC W60 63:41
48 479 David Mawdesley MDOC M70 63:42
49 344 Rachel Turner LOC W40 65:23
50 136 Tim Murphy DEE M55 65:46
51 29 Martin Gibbons WRE M60 65:52
52 339 Fred Ainsworth IND M65 66:05
53 56 Viv Macdonald DVO W55 66:08
54 149 Roy Stevenson SELOC M65 66:11
55 359 Tracy Simms WRE W40 66:46
56 163 Liz Davies Aire W55 67:14
57 374 Maria Roberts NOC W45 67:41
58 519 John Pigott POTOC M65 67:44
59 143 Geoffrey Millan MDOC M65 67:56
60 183 Claire Barnett MDOC W40 67:58
61 167 Paul Bolton MEROC M55 68:26
62 42 Garry Langston WCH M70 70:14
63 55 Ranald Macdonald DVO M55 70:41
64 115 Pauline Smithard DEE W55 73:17
65 313 Patrick Pay WRE M70 73:22
66 142 Anne Hurrell DEE W55 73:52
67 489 Lorraine Jackson DVO W45 75:21
68 26 Michael Round DEE M55 75:36
69 494 Mike Fairburn PFO M70 76:18
70 424 Gwen Rea WCOC W55 77:14
71 497 Colin Darlington ERYRI M55 79:11
72 517 Rash Murphy SELOC M50 79:32
73 298 Marcus Eassom WRE M55 80:35
74 354 Debra Hoyle PFO W40 80:40
75 282 Martin Cranny DEE M70 80:45
76 322 Les Davies SROC M50 84:06
77 10 Judith Filmore LOC W50 90:48
78 54 Alison Doyle MDOC W60 92:53
79 404 Sue Allard DVO W45 95:33
80 117 Vivienne Pitcher DEE W60 95:46
81 285 Melody Thompson SELOC W45 99:24
82 51 Ann Smith LOC W60 101:56
dnf 276 Pip Humphreys MDOC W50  
mp 348 Lester Evans HOC M55 62:10
mp 58 Margaret Murphy DEE W60 80:03