YELLOW

...return to index

1.575km 35m

Pos No. Name Team Club Relay Time
1 92-2 Saul Skirvin Fall 5 FALL 5 - Years 7-8 11:41
2 94-2 Laura Harrington Fall 7 FALL 5 - Years 7-8 11:42
3 93-2 Harry Gold Fall 6 FALL 5 - Years 7-8 11:44
4 74-2 Jacob Bradley Fall 4 FALL 3 - Mixed Open 11:54
5 90-3 Hannah Hately Mellow Yellow n/c 1KIN 5 - Years 7-8 12:39
6 97-3 Alex Mansfield-Hickman BHS 3 BRID 5 - Years 7-8 12:47
7 95-3 Chris Evans Fall 8 FALL 5 - Years 7-8 12:50
8 100-3 James Parker-Aiken SS5 SS 5 - Years 7-8 13:01
9 78-2 Sean Pickering 3-legged Sean TARP 3 - Mixed Open 13:55
10 100-2 Jacob Booth SS5 SS 5 - Years 7-8 14:10
11 97-2 Ciaran Tranter BHS 3 BRID 5 - Years 7-8 14:15
12 91-2 Edward George Birk Years 7 - 8 BIRK 5 - Years 7-8 14:58
13 73-2 Adam Davies Fall 2 FALL 3 - Mixed Open 15:23
14 79-2 Niall Pole SS4 SS 3 - Mixed Open 15:24
15 90-1 Rosie Davies Mellow Yellow n/c 1KIN 5 - Years 7-8 16:01
16 95-1 Edward de Sousa Fall 8 FALL 5 - Years 7-8 16:05
17 1-1 William Mansfield-Hickman BHS 6 n/c BRID 5 - Years 7-8 16:13
18 94-3 Ellen Wilkinson Fall 7 FALL 5 - Years 7-8 17:19
19 98-3 Chris Jackson BHS 4 BRID 5 - Years 7-8 17:31
20 70-2 Hannah Kemp WKD WK 3 - Mixed Open 18:04
21 91-3 Sam Gavin - Pitt Birk Years 7 - 8 BIRK 5 - Years 7-8 19:13
22 71-2 Saskia Jones Run Like a Girl 1KIN 3 - Mixed Open 19:39
23 1-3 Julian Mansfield-Hickman BHS 6 n/c BRID 5 - Years 7-8 20:08
24 91-1 Jack Smith Birk Years 7 - 8 BIRK 5 - Years 7-8 20:50
25 92-1 Joshua Pearson Fall 5 FALL 5 - Years 7-8 21:09
26 94-1 Elie Heron Fall 7 FALL 5 - Years 7-8 21:12
27 93-1 Charli Baker Fall 6 FALL 5 - Years 7-8 21:16
28 96-1 Claudia Dix Fall 9 FALL 5 - Years 7-8 21:24
29 100-1 Oliver Shenton SS5 SS 5 - Years 7-8 21:27
30 99-1 Nathan Eldred BHS 5 BRID 5 - Years 7-8 21:28
31 97-1 Rob Hennessey BHS 3 BRID 5 - Years 7-8 21:31
32 98-1 Bronte Barratt BHS 4 BRID 5 - Years 7-8 21:32
33 99-3 Matthew Kiely BHS 5 BRID 5 - Years 7-8 22:18
34 99-2 Gregory Ridley BHS 5 BRID 5 - Years 7-8 22:48
35 77-2 Harry Taaffe MTBS 3 MT 3 - Mixed Open 24:19
36 76-2 Alex Head-Rapson MTBS 2 MT 3 - Mixed Open 24:30
37 2-2 Mrs Tranter BHS 7 n/c BRID 5 - Years 7-8 24:32
38 75-2 Michael Rumley MTBS 1 MT 3 - Mixed Open 25:53
39 2-3 Mr Tranter BHS 7 n/c BRID 5 - Years 7-8 29:55
40 93-3 Alexander Spencer Fall 6 FALL 5 - Years 7-8 30:32
41 1-2 Diane Mansfield-Hickman BHS 6 n/c BRID 5 - Years 7-8 34:20
42 98-2 Paul Drinkwater BHS 4 BRID 5 - Years 7-8 39:34
43 92-3 Oliver Davenport Fall 5 FALL 5 - Years 7-8 44:05
mp 96-3 Esther Horton Fall 9 FALL 5 - Years 7-8 12:50
mp 90-2 Emily Davies Mellow Yellow n/c 1KIN 5 - Years 7-8 16:21
mp 95-2 Jack Burlison Fall 8 FALL 5 - Years 7-8 16:22
mp 72-2 John Warburton Birk Mixed Open BIRK 3 - Mixed Open 16:53
mp 96-2 Jack Eales Fall 9 FALL 5 - Years 7-8 19:26
mp 2-1 Geoff Clarke BHS 7 n/c BRID 5 - Years 7-8 36:43