Primrose Hill District EventSun 05/11/2006 22:28
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2005

   Pl Name                          Club      Class     Time   



Blue  (52)   5.3 km   19 C                      

    1 Jon Hateley                    DEE       M40     45:38   
    2 Iain Bell                      DEE       M40     51:25   
    3 Anwen Darlington              ERYRI      W16     52:44   
    4 Andy Campbell                  DEE       M45     52:57   
    5 Paul Chavasse                  DEE       M40     53:34   
    6 Eifion Thomas                  DEE       M55     54:02   
    7 Graham Nilsen                 MEROC      M45     54:12   
    8 Malcolm Irvine                 DEE       M50     54:25   
    9 Simon Baston                   SYO       M40     54:27   
   10 Dave Broatch                  ERYRI      M45     54:48   
   11 Tony Davies                   MDOC       M55     55:08   
   12 Kath Broatch                  ERYRI      W40     55:36   
   13 Ray Humphreys                 MDOC       M45     56:03   
   14 Jonathan Hughes                DEE       M20     56:31   
   15 Martin Crosby                 MDOC       M35     57:41   
   16 Vojtech Vrba                  MEROC      W21     57:49   
   17 Neil Murphy                    DEE       M45     57:51   
   18 Sara Campbell                  DEE       W40     58:53   
   19 Pete Owens                     DEE       M45     59:40   
   20 Tim Mallon                    MDOC       M45     60:31   
   21 Christopher Calow              DEE       M50     61:04   
   22 Stephen Bingham               MDOC       M45     61:07   
   23 Michael Newman                 IND               61:12   
   24 Keith Roberts                  NOC       M45     61:17   
   25 Maggie Hateley                 DEE       W40     61:19   
   26 Norman Hall                    DEE       M55     61:58   
   27 Guy Fox-Kelly                 EPOC       M45     63:47   
   28 Llew Williams                 ERYRI              65:21   
   29 Andrew Tarr                    DEE       M65     65:30   
   30 Mike Cropley                   IND               65:33   
   31 Kate Ingleby                   DEE       W50     65:38   
   32 John Collins                   DEE       M40     66:15   
   33 Martin Pickering               DEE       M40     67:14   
   34 Richard Hughes                 DEE       M50     67:39   
   35 Elizabeth Hughes               DEE       W18     68:09
   Colour Standard   
   36 Stephen Fellbaum              MDOC       M45     68:28   
   37 Brian Burden                   IND               68:49   
   38 John Padget                    DEE       M60     69:37   
   39 Chris Rostron                 MDOC       M55     72:36   
   40 Ian Watson                    MDOC       M55     72:48   
   41 Catherine Hill                 DEE       W40     74:01   
   42 Andrew Mitchell                                  74:37   
   43 Andrew Platt                  MEROC      M55     75:07   
   44 Anne Darlington               ERYRI      W50     76:05   
   45 Richard Dannah                 IND       M21     78:33   
   46 Andrew Williams                DEE       M55     81:11   
   47 John Bainbridge               MDOC       M21     84:10   
   48 Christopher Beasant            DEE       M16     85:48   
   49 David Beattie                  DEE       M65     86:07   
   50 Sian Calow                     DEE       W45     91:27   
   51 Charlie Mott                                     96:28   

   nc Graham Sutton                  DEE       M50     68:47   



Return to main page