Primrose Hill District EventSun 05/11/2006 22:28
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2005

   Pl Name                          Club      Class     Time   



Green  (50)  4.4 km   15 C                      

    1 John Ellis                    ERYRI      M40     48:06   
    2 Barry Chambers                 DEE       M55     48:21   
    3 Darren Baker                   DEE       M35     49:49   
    4 Delyth Darlington             ERYRI      W14     50:11   
    5 Graham Sutton                  DEE       M50     52:44   
    6 Alan Heron                    SELOC      M70     53:21   
    7 Paul Jones                     DEE       M40     53:25   
    8 Catherine Beresford           MDOC       W16     53:56   
    9 Stephen Beresford             MDOC       M55     54:10   
   10 Paul Nicholson                 DEE               54:49   
   11 Simon Crocker                  DEE       M45     54:50   
   12 Nicholas Nilsen               MEROC      M14     55:59   
   13 Richard Blake                  LOK       M55     56:16   
   14 Kath Speak                    MDOC       W45     57:01   
   15 Anna Nilsen                   MEROC      W45     57:10   
   16 Ian Bratt                  outh Africa           57:21   
   17 Heather Fellbaum              MDOC       W40     58:21   
   18 Bob Elmes                      DEE       M60     58:27   
   19 David Lloyd                   EBOR       M55     59:30   
   20 Lisa Whetter                   IND               59:48   
   21 Caroline Gregson               DEE       W40     60:51   
   22 Geoffrey Millan               MDOC       M60     61:11   
   23 Barry Barnes                   DEE       M60     61:17   
   24 Bob Roach                      DEE       M60     61:37   
   25 Robbie Smith                  MDOC               61:40   
   26 William Humphreys             MDOC       M14     61:51   
   27 David Walker                  MDOC       M65     62:53   
   28 Jenny Mallon                  MDOC       W45     63:15   
   29 Pip Humphreys                 MDOC       W45     65:38   
   30 Jenny Campbell                MDOC       W16     67:25   
   30 John Sherwood                  DEE       M60     67:25   
   32 Michael Round                  DEE       M50     68:26   
   33 Tim Murphy                     DEE       M50     69:19   
   34 Maria Roberts                  NOC       W40     69:26   
   35 Colin Darlington              ERYRI      M50     69:47   
   36 Jane Walker-Cull              MDOC       W45     70:26   
   37 Eleanor Owens                  DEE       W14     70:55   
   38 Julie Brook                   MDOC       W55     71:25
   Colour Standard   
   39 Vivienne Pitcher               DEE       W55     73:28   
   40 Jean Platt                    MEROC      W55     74:39   
   41 Elaine Sutton                  IND       W35     76:52   
   42 Chris Browning                 DEE               78:29   
   43 Stuart Anders                 SELOC              78:59   
   44 Barry May                      DEE       M65     81:43   
   45 Meg Owens                      DEE       W45     82:20   
   46 Sue Birkinshaw                MDOC       W65     91:59   
   47 Anne Hurrell                   DEE       W50     92:57   
   48 Veronica Bailey +1            MDOC       M65     99:04   

      Pat Moody                      DEE       W45       mp    
      Mike Bale                      DEE       M70       mp    



Return to main page