Yellow

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 Nathan Robinson                  M10    17:24
   2 Dominic Barrett                  M10    17:41
   3 Niall Allen               ERYRI  M10    17:45
   4 Beatrix Calow             DEE    W12    18:09
   5 Matthew Kemp              DEE    M12    18:25
   6 Helen Elmes               DEE    W12    18:49
   7 Sean Pickering            DEE    M10    20:08
   8 Pearse Weatherby                 M10    20:59
   9 Rosina Khan                      W10    21:19
  10 Lauren Lu                        W10    21:37
  11 Joshua Carroll                   M10    22:08
  12 I Rogerson                TAY    M50    22:51
  13 Edward Calow              DEE    M10    22:59
  14 Sue Kemp                  NONE   W40    23:41
  15 Sabrina Leopald-James            W10    25:57
  16 Caitlin Weatherby                W10    27:11
  17 Stephen Prunty                   M10    27:14
  18 Chloe Cronin                     W10    27:19
  19 Scott Tyler                      M10    27:20
  20 Ailish Hessidn                   W10    29:35
  21 Jordan Coleman                   M10    37:23
  22 Paris Weatherby                  M10    37:24
  23 Hetesh Pal                       M10    41:19
  24 Ainsley Leopold-James            M10    41:21
  25 Enrique Hernandez                M10    41:22
  26 Samantha Cooke                   W10    41:44
  27 Moeishia Campbell                W10    48:33
  28 Rebecca Lu                       W10    49:35
  29 Marsha Campbell                  W10    50:03
Disqualified
     ? Shakaerla                      W10   Wrong No10
 

White

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 Kayleigh O'Brien                 W10    22:26
 

Orange

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 Barney Broatch            ERYRI  U      21:11
   2 Ciaran Allen              ERYRI  M12    24:02
   3 Jenny Deakin              DEE    W21    24:54
   4 Christopher Owens         DEE    M12    25:02
   5 Bethany Schorah           DEE    W14    25:18
   6 Catriona Schorah          DEE    W45    28:26
   7 AM Pasanen                       M21    34:00
   8 Lynn Yule                 NONE   U      35:53
   9 Ken Jones                 NONE   M21    41:45
 

Red

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 J&T Bushnell              NONE   M21    27:39
   2 A Woodrow                 TAY    W50    35:55
   3 J Inine                   NONE   W45    37:41
   4 Robert MacKey             NONE   M55    39:33
   5 Rosin, Box, Jay ?         NONE   ?      55:15
 

Light Green

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 A Mullock                 DEE    M55    40:05
   2 Mair Tomos                ERYRI  W50    43:42
   3 Liam Hutchinson                  M16    44:17
   4 Pat Moody                 DEE    W45    46:06
   5 G Hutchinson                     M45    52:03
   6 Zoe Vokes                 DEE    W12    54:25
   7 Jackie McInnes            NONE   W35    60:22
   8 Carol Cranny                     W60    68:37
   9 Sheila Hills              DEE    W60    69:14
  10 Eleanor Owens             DEE    W14    70:23
  11 Mark Wright               NONE   ?      88:43
 

Green

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 M Honte                   ERYRI  M14    42:24
   2 J Marjoram                ERYRI  M55    44:15
   3 Martin Green              MDOC   M50    45:50
   4 Susan Richmond            DEE    W21    48:07
   5 Gwyn Thomas               DEE    M55    50:57
   6 Roy Lindsell              DEE    M60    51:34
   7 Peter Hills               DEE    M60    52:13
   8 Trevor Roberts            MDOC   M55    52:36
   9 John Nicholson            DEE    M16    54:35
  10 Chris Calow               DEE    M50    55:36
  11 Bob Roach                 DEE    M60    56:37
  12 Andy Black                DEE    M35    57:24
  13 Zoe Smithard              DEE    W14    59:06
  14 Keith Mutch               POW    M65    59:35
  15 Tim Palmer                DEE    M40    60:02
  16 Marie Roberts             MDOC   W45    60:48
  17 Ian Gilmartin             DEE    M45    61:16
  18 Hilary Davis              NONE   W60    61:33
  19 Sian Calow                DEE    W40    61:59
  20 John Williams             POW    M60    64:07
  21 Anne-Marie Allen          ERYRI  W40    65:22
  22 Tony Greenhalgh           MDOC   M40    67:48
  23 D Preece                         U      68:12
  24 A Williams                DEE    M55    70:38
  25 Mike Jokes                DEE    M40    71:32
  26 Brian Spoonley            DEE    M70    72:51
  27 Paul Nicholson            DEE    M50    77:02
  28 Jan Albon                 ERYRI  W55    77:39
  29 Pat Spoonley              DEE    W65    79:59
  30 Graham Sutton-Green       DEE    M50    81:41
  31 J Beattie                 DEE    W65    86:36
  32 R Tilston                 DEE    M65    87:57
  33 A Hurrell                 KFO    W50    90:48
  34 K Ritzema                 DEE    M60    94:19
  35 Malcolm Duncan            POTOC  M70   101:47
Disqualified
     Barry May                 DEE    M60   Missing 14
 

Blue

Pos Name                      Club   Class   Time
   1 Tim Higginbottom          KNOBOC M21    39:32
   2 David Schorah             DEE    M18    45:36
   3 T Beasant                 DEE    M16    53:18
   4 Noel Schorah              DEE    M45    55:17
   5 ? Chavasse                DEE    M40    55:29
   6 Dave Broatch              ERYRI  M45    57:57
   7 C Smithard                DEE    M16    58:20
   8 Mike Smithard             DEE    M55    59:44
   9 Mike Woods                DEE    M45    66:22
  10 Matthew & Emily           DEE    M14    67:13
  11 Andy Payne                DEE    M50    68:29
  12 P Jones                   NONE   M40    70:52
  13 P Potter                  DEE    M45    72:03
  14 Nigel Beasant             DEE    M45    72:56
  15 Kath Broatch              ERYRI  ?      73:24
  16 Sarah Bayliss             SPLOT  W35    73:28
  17 John Ellis                ERYRI  M35    75:13
  18 E Hughes                  DEE    W18    80:19
  19 N Statham                 DEE    M45    80:23
  20 William Stead             DEE    M45    81:49
  21 D Beattie                 DEE    M65    82:10
  22 Stephen Jones             NONE   M35    82:59
  23 How Lewis                 DEE    M45    83:06
  24 C Wilcox                  DEE    M50    83:29
  25 Ian Houston               NONE   M35    86:43
  26 Pete Owens                DEE    M45   101:16
Disqualified
     Andy Allen                ERYRI  M40   Wrong No17
Retired
     J Ewels                   KNOBOC W21   
     John Collins              DEE    M40