Primrose Hill Night Event, 30/10/04
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2004

Splits | Deeside home page

 

  Pl Name                               Class         Club        Time    



Orange  (11)   2.4 km   8 C                

    1 Beasant, Thomas + Michael        M12 & M14       DEE        15:25    
    2 Calow, Sian                         W40          DEE        19:40    
    3 Beasant, Christopher                M14          DEE        20:14    
    4 McEvoy, Richard                                  IND        23:19    
    5 Moody, Pat                                       DEE        24:42    
    6 Smith, Darrell                      M21         SELOC       27:10    
    7 Simpson/Kayley, Daniel/Chris                     WGS        29:14    
    8 McHugh, Richard                                  IND        29:32    
    9 Bentley, Juliet                     W35          SROC       30:12    
   10 Sammut, H + R                       W21         MEROC       30:49    
   11 Cartwright, Josh                    M12          WGS        35:12    



Green  (14)    3.8 km   9 C                

    1 Vokes, Matthew                      M12          DEE        40:05    
    2 Britton, Elizabeth                  W16          MDOC       40:26    
    3 Price, Nick                                      MDOC       43:19    
    4 Mawdsley, David                     M60          MDOC       48:46    
    5 Smith, Andrew                       M21          MDOC       52:56    
    6 Chambers, Barry                     M50          DEE        53:00    
    7 McGregor, Roy                       M35          SROC       54:26    
    8 Heron, Alan                         M70         SELOC       58:37    
    9 Smith, Andy                         M40          SROC       60:21    
   10 Brook, Julie                        W55          MDOC       66:48    
   11 Findlay-Robinson, Rachel            W16          DEE        68:15    
   12 Walker-Cull, Jane                   W45          MDOC       83:04    
   13 Findlay-Robinson, Susan             W50          DEE        93:20    

      Smithard, Zoe + Liz H               W14          DEE          mp     



Blue  (17)     4.7 km   10 C               

    1 Hateley, Jon                        M40          DEE        35:45    
    2 Greenwood, Mike                     M40         GRAMP       41:54    
    3 Sammut, John                        M21         MEROC       43:07    
    4 Filmore, Simon                      M45          LOC        43:44    
    5 Smithard, Christopher               M16          DEE        44:47    
    6 Roberts, Chris                      M45          SROC       45:11    
    7 Roberts, Rebecca                    W18          SROC       45:27    
    8 Bell, Iain                          M40          DEE        46:38    
    9 Wood, Nick                          M40          MDOC       49:06    
   10 Robinson, John                      M50          DEE        53:17    
   11 Speak, Eddie                        M50          MDOC       54:00    
   12 Britton, John                       M50          MDOC       54:20    
   13 Jones, P                            M35          MDOC       60:50    
   14 Ferguson, Paul                                   SROC       66:19    
   15 Gray, Tom                           M45          PFO        66:23    
   16 Rostron, Chris                      M55          MDOC       66:28    

      Savage, Kevin                        M           IND          mp